• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

قیمت روز بلیط هواپیما

قیمت روز بلیط هواپیما و آگاهی از آن می‌تواند تا حد زیادی به شما در خرید بلیط هواپیمای ارزان کمک کند. هنگام خرید بلیط هواپیما دو دسته از افراد وجود دارند: یک دسته کسانی هستند که ناگهانی تصمیم به سفر می‌گیرند و از آنجایی که زمان زیادی برای بررسی و مقایسه قیمت ها ندارند، گاهی حتی ناگزیر می‌شوند بلیط هواپیما را با قیمتی بالا خریداری کنند. دسته دوم افردی هستند که از چندین ماه و یا حداقل چندین روز قبل، برای سفر برنامه ریزی می‌کنند و در نتیجه با اختصاص زمان کافی برای بررسی روزانه قیمت ها، اقدام به خرید بلیط هواپیما با قیمتی بسیار مناسب می‌نمایند.

قیمت روز بلیط هواپیما در فلای تودی

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که با بررسی مداوم و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما اقدام به خرید می‌نمایید، نیازی نیست تا تمام وب سایت‌ها را برای آگاهی از آخرین نرخ بلیط هواپیما جستجو نمایید. کافی است برای این کار به فلای تودی مراجعه نمایید. در سامانه فلای تودی با دسترسی به تمامی پروازها و قیمت روز بلیط هواپیما، قادر خواهید بود تا بهترین و ارزانترین بلیط هواپیما را از میان صدها سامانه خرید بلیط هواپیما خریداری نمایید.

قیمت روز بلیط هواپیما داخلی

در سال‌های اخیر به دلیل سرعت و ایمنی در سفر بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا با هواپیما سفر کنند. همچنین خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی به افراد این امکان را می‌دهد تا به راحتی به مقایسه قیمت بلیط هواپیما در بازه‌های زمانی مختلف بپردازند. فلای تودی با ارائه قیمت روز پروازهای داخلی به مسافران این امکان را می‌دهد تا هر زمان که مایل به خرید بلیط هواپیما باشند، به راحتی و با آگاهی از آخرین قیمت ها اقدام به خرید نمایند.

قیمت روز بلیط هواپیما خارجی

با توجه به اینکه قیمت بلیط هواپیما خارجی به دلیل تغییرات نرخ ارز با نوسانات بسیاری همراه است، قیمت پروازهای خارجی در هر لحظه ممکن است تغییر کند، به همین دلیل برای آگاهی از آخرین قیمت بلیط هواپیما خارجی باید به طور مداوم قیمت ها را بررسی نمایید. در سامانه فلای تودی این کار بسیار آسان است. کافی است پرواز خارجی مورد نظر خود را جستجو نمایید تا تمامی پروازها به همراه قیمت به روز بلیط هواپیما خارجی در مسیر مورد نظرتان به نمایش درآید.

قیمت روز بلیط هواپیما با سیستم اطلاع از آخرین قیمت فلای تودی

سهولت در جستجوی پروازها و کار با محیط کاربرپسند فلای تودی به همین جا ختم نمی‌شود. آیا می‌خواهید هر لحظه از آخرین قیمت بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر خود باخبر شوید اما زمان کافی برای جستجو در وب سایت‌های مختلف ندارید؟ نگران نباشید! فلای تودی این کار را هم برای شما بسیار آسان کرده است. برای آگاهی از به روزترین قیمت های بلیط هواپیما کافی است تا فقط یکبار پرواز مورد نظر خود را در فلای تودی جستجو نمایید.

هنگامی که به صفحه نمایش پروازها هدایت می‌شوید، در سمت راست و بالای صفحه، گزینه‌ای با عنوان اطلاع از آخرین قیمت را مشاهده می‌نمایید. با استفاده از این سیستم می‌توانید به راحتی و بدون مراجعه مجدد به صفحه جستجوی پرواز، در هر لحظه‌ از آخرین قیمت روز بلیط هواپیما مطلع شوید. بدین ترتیب، پس از ثبت ایمیل خود در این بخش، هر گاه که قیمت بلیط هواپیما در تغییر کرد، از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید و بدین ترتیب قادر خواهید بود از قیمت روز بلیط پرواز در مسیر مورد نظر خود باخبر شده و بهترین انتخاب را برای خرید بلیط هواپیما داشته باشید.