• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

بلیط هواپیما آمریکا

بلیط هواپیما آمریکا

بلیط هواپیما آمریکا با وجودیکه به صورت غیر مستقیم به مسافران ایرانی عرضه می‌شود و امکان پرواز مستقیم از ایران به آمریکا وجود ندارد، اما متقاضیان بسیاری برای خرید دارد. قطعا سفر به یکی از بزرگترین و پیشرفته‌ترین کشورهای جهان، برای هر مسافری جذاب است، به همین دلیل مسیر ایران آمریکا یکی از پرترددترین مسیرهای پروازی ایران است و درخواست برای خرید بلیط هواپیما آمریکا بسیار بالا است.

قیمت بلیط هواپیما آمریکا

هنگام خرید بلیط هواپیما ایران آمریکا باید بدانید که عوامل بسیاری بر روی قیمت بلیط هواپیما آمریکا تاثیرگذارند و توجه به هر کدام از آن‌ها می‌تواند تا حد زیادی از هزینه‌های شما برای سفر به آمریکا بکاهند.

با توجه به فاصله بسیار زیادی که میان ایران و آمریکا وجود دارد، هزینه بلیط هواپیما به آمریکا بسیار بالا است. از طرف دیگر نوسان و تفاوت در قیمت ارز دو کشور باعث می‌شود تا هزینه بلیط آمریکا با افزایش همراه باشد. علاوه بر فاصله میان دو شهر و تفاوت قیمت ارز، از عوامل دیگری که بر روی قیمت بلیط آمریکا تاثیر می‌گذارند می‌توان به نوع ایرلاین، آب و هوا، کلاس پروازی، مدت زمان پرواز، مدل هواپیما و فصل خرید بلیط هواپیما آمریکا اشاره کرد.

بلیط ارزان قیمت هواپیما ایران آمریکا

با توجه به هزینه‌ بالای سفر به آمریکا و از آنجاییکه بخش عمده‌ای از هزینه‌های سفر به این کشور را قیمت بلیط هواپیما آمریکا تعیین می‌کند، به همین دلیل بسیاری از مسافران برای اینکه بتوانند تا حد ممکن هزینه‌های سفر را پایین بیاورند، به دنبال بلیط ارزان آمریکا هستند و می‌خواهند تا بلیط هواپیما آمریکا را با ارزانترین قیمت ممکن خریداری نمایند. همین امر باعث می‌شود که، آژانس‌ها و وب سایت‌های مختلف را برای خرید بلیط هواپیما به آمریکا جستجو کنند. اگر شما هم چمدان های خود را برای سفر به آمریکا بسته‌اید و در جستجوی خرید بلیط ارزان قیمت آمریکا به سایت فلای تودی آمده‌اید، راه درستی آمده‌اید! چرا که فلای تودی برای خرید ارزانترین قیمت بلیط آمریکا بهترین انتخاب است.

چرا فلای تودی برای خرید بلیط ارزانترین قیمت بلیط آمریکا مناسب است؟

دلایل مختلفی باعث شده‌اند تا خرید بلیط هواپیما آمریکا از فلای تودی بسیار ارزانتر از سامانه‌های دیگر باشد:

1. مقایسه قیمت پروازهای آمریکا

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به آمریکا از فلای تودی، می‌توانید از سیستم فیلترینگ استفاده نمایید. به این صورت که پس از جستجوی پرواز مورد نظر خود، می‌توانید به لیست تمامی پروازهای موجود از تمامی ایرلاین‌ها به مقصد موردنظر خود دسترسی داشته باشید. به طور مثال برای آگاهی از قیمت بلیط آمریکا لس آنجلس می‌توانید مبدا خود را تهران و مقصد خود را لس آنجلس انتخاب نمایید. در صفحه نتایج جستجو، تمامی پروازهای تهران لس آنجلس از تمامی ایرلاین‌های موجود، به ترتیب از ارزانترین قیمت به گرانترین نمایش داده می‌شود و به این ترتیب می توانید با مقایسه پروازهای تهران لس آنجلس بهترین انتخاب را داشته باشید.

2. استفاده از تقویم قیمتی برای خرید ارزانترین قیمت بلیط آمریکا

گزینه دیگر برای خرید ارزانترین قیمت بلیط به آمریکا استفاده از تقویم قیمتی فلای تودی است. با استفاده از این ابزار قدرتمند، علاوه بر مشاهده پروازهای ایران آمریکا در تاریخ مورد نظرتان، تمامی بلیط های ارزان قیمت پرواز ایران آمریکا حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. بنابراین چنانچه برای خرید بلیط هواپیما ایران آمریکا عجله نداشته باشید، می‌توانید ارزانترین پرواز را حوالی تاریخ انتخابی خود خریداری کنید.

3. نمودار قیمتی برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما آمریکا

گزینه منحصر به فرد دیگر برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ایران به آمریکا استفاده از نمودار قیمتی فلای تودی است. با استفاده از نمودار قیمتی فلای تودی می‌توانید به بیشینه، کمینه و متوسط قیمت بلیط هواپیما ایران آمریکا پیرامون تاریخ انتخابی خود برای پرواز دسترسی داشته باشید و با مقایسه قیمت‌ها اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط ایران به آمریکا نمایید.

4. اطلاع از تغییر قیمت‌ پروازهای ایران آمریکا

شاید یکی از بهترین راه‌ها برای خرید ارزانترین قیمت بلیط آمریکا به ایران استفاده از سیستم اطلاع از آخرین قیمت فلای تودی باشد. با استفاده از این ابزار بسیار کاربردی، هنگام جستجوی بلیط ایران آمریکا تنها کافی است تا ایمیل خود را در فلای تودی ثبت نمایید. به این ترتیب به محض ارزان شدن بلیط هواپیما ایران آمریکا پیام آن از طریق ایمیل به شما می‌رسد و می‌‌توانید بدون اتلاف وقت و جستجوی وب سایت‌های مختلف، ارزانترین قیمت بلیط سفر به آمریکا را به راحتی خریداری نمایید.

بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

بلیط رفت و برگشت ایران آمریکا

با توجه به سختگیری سفارت برای ارائه بلیط رفت و برگشت آمریکا، کسانی که با توجه به مدارک و نوع ویزای خود قادر به خرید بلیط یکطرفه آمریکا نیستند، باید اقدام به خرید بلیط رفت و برگشت آمریکا نمایند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط رفت و برگشت آمریکا می‌توانید از طریق فلای تودی اقدام نمایید. فلای تودی تمامی پروازهای رفت و برگشت آمریکا را با ارزانترین قیمت پوشش می‌دهد و به این ترتیب می‌توانید انتخاب گسترده‌ای از میان پروازها داشته باشید.

بهترین زمان سفر به آمریکا

وسعت و گستردگی آمریکا باعث تنوع ‌‌آب و هوایی در این کشور شده است. به همین دلیل بهترین فصل سفر به هر یک از شهرهای آمریکا با یکدیگر متفاوت است. به طور مثال بهترین فصل سفر به لس آنجلس فصل بهار است، در حالیکه بهترین فصل سفر به واشنگتن فصل پاییز است. به همین دلیل نمی‌توان زمان مشخصی برای بهترین فصل سفر به امریکا در نظر گرفت و این زمان با توجه به مقصد انتخابی شما به هریک از شهرهای آن، تعیین می‌شود.

بلیط هواپیما ترکیه آمریکا

با توجه به اینکه پرواز مستقیمی از ایران به آمریکا وجود ندارد، تمامی پروازهای ایران به آمریکا به صورت ترانزیت انجام می‌شود. یعنی مسافران با توجه به ایرلاینی که بلیط هواپیما آمریکا را از آن خریداری کرده‌اند، از مبدا ایران به کشوری دیگر و از آنجا به آمریکا پرواز خواهند داشت.

در حال حاضر، پروازهای غیرمستقیم ایران آمریکا بیشتر از ایران به مقصد ترکیه، آلمان، امارات، قطر و در ادامه مسیر به آمریکا انجام می‌شود. اما با توجه به نزدیک بودن ترکیه به ایران و ارزانتر بودن قیمت بلیط هواپیما ترکیه به امریکا نسبت به سایر پروازها و با توجه به اینکه هواپیمایی ترکیش میان ایرانیان محبوب است، بیشتر پروازهای غیر مستقیم ایران آمریکا از طریق کشور ترکیه انجام می‌شود.

پروازهای محبوب آمریکا