• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی در فلای تودی به سادگی و تنها با چند کلیک امکانپذیر است. برای این کار فقط باید راهنمای استرداد بلیط هواپیما را مطالعه کنید و نگاهی به تصاویر بیندازید.

نحوه استرداد بلیط در فلای تودی برای پروازهای داخلی و خارجی یکسان است. با ورود به حساب کاربری خود، مراحل را یک به یک طی کنید تا در مدت زمان کوتاهی پول بلیط به حساب شما بازگردانده شود. در فلای تودی، مراحل استرداد بلیط برای کاربر پیامک می‌شود تا هر لحظه در جریان وضعیت خود قرار بگیرد.

 • مرحله اول، درخواست لغو پرواز

برای درخواست لغو پرواز ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در سایت فلای تودی شوید. در صفحه حساب کاربری‌، با انتخاب گزینه «پیگیری خرید» می‌توانید بلیط خریداری‌شده خود را ببینید. با انتخاب بلیط وارد صفحه زیر خواهید شد و حالا فقط باید در قسمت چپ تصویر روی گزینه «درخواست لغو پرواز» کلیک کنید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

 • مرحله دوم، درخواست لغو پرواز و تایید جریمه

با کلیک روی گزینه «درخواست لغو پرواز» صفحه جدیدی به نمایش درمی‌آید. در این صفحه می‌توانید از شرایط استرداد بلیط و میزان جریمه‌ها، قبل از لغو پرواز آگاه شوید. کافی است گزینه «قبل از لغو درخواست می‌خواهم از جریمه‌های لغو اطلاع داشته باشم» را انتخاب کنید تا درخواست کنسل کردن پرواز همراه با استعلام جریمه ثبت شود.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

پس از ثبت موفقیت‌آمیز درخواست، یک پیامک از فلای تودی مبنی بر تایید جریمه دریافت خواهید کرد. با دریافت این پیامک وارد حساب کاربری خود شوید تا مراحل استرداد بلیط را به اتمام برسانید.

 با مشاهده میزان جریمه کنسلی بلیط هواپیما ، در صورت تمایل می‌توانید دکمه منصرف شدم را برای لغو درخواست انتخاب کنید. در غیر این صورت با کلیک روی گزینه «ادامه»، وارد صفحه بعدی شوید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

توجه داشته باشید در صورتی که گزینه «بلیط‌ های انتخابی بدون استعلام قیمت مطابق قوانین کنسلی لغو شوند» را انتخاب کنید، بدون اطلاع از میزان جریمه، بلافاصله وارد صفحه نحوه پرداخت می‌شوید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

 • مرحله سوم، نحوه پرداخت

در این صفحه می‌توانید نحوه پرداخت را که شامل «واریز به حساب کاربری» و «واریز به شماره حساب بانکی» است را مشاهده کنید. پس از انتخاب گزینه مورد نظر خود روی دکمه ادامه بزنید.

استرداد آملاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

 • مرحله چهارم، پیگیری استرداد

در نهایت مراحل استرداد آنلاین بلیط هواپیما در فلای تودی ، با دریافت پیامی با این عنوان «درخواست شما با موفقیت انجام شد» به پایان می‌رسد. در پروازهای چارتری 48 ساعت طول می‌کشد تا مبلغ بلیط به حساب شما واریز شود.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

لازم به ذکر است که در تمامی مراحل استرداد آنلاین، برای شما پیامک ارسال می‌شود تا مرحله به مرحله در جریان وضعیت استرداد بلیط خود قرار بگیرید.