• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
بلیط هواپیما تهران کرمان
 

سفر به کرمان

شهر کرمان مرکز استان کرمان و بزرگ‌ترین و توسعه ‌یافته‌ترین شهر این استان است. کرمان یکی از پنج شهر تاریخی ایران و بزرگ‌ترین شهر جنوب‌ شرقی ایران است. همچنین این شهر از لحاظ صنعتی، سیاسی، فرهنگی و علمی مهم‌ترین شهر جنوب شرقی ایران محسوب می‌شود. اهمیت شهر کرمان تا حدی است که بارها و در زمان پادشاهی سلسله‌های گوناگون، به عنوان پایتخت ایران انتخاب شده است. این استان کویری دارای تضادهای طبیعی فراوانی است به طور مثال گرم‌ترین نقطه این شهر که «گندم بریان» است در کنار سردترین نقطه آن، یعنی پیست اسکی «سیرچ» قرار گرفته و تبدیل به یک پدیده فوق‌العاده شده است. به دلیل راحتی سفر، بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند برای سفر به کرمان بلیط هواپیما خریداری نمایند. به همین دلیل فرودگاه کرمان یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما کرمان به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران کرمان از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما کرمان به سختی یافت می‌شود بهترین راه خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرمان است.

بهترین زمان سفر به کرمان

به دلیل قرار گرفتن کرمان در ناحیه بیابانی و گرم و خشک، آب و هوای این شهر بسیار گرم است و این شهر تابستان‌های سختی دارد. به همین دلیل بهترین فصل سفر به کرمان از اوایل اردیبهشت تا اوایل خرداد و از اوایل شهر تا اوایل مهر است. فصل زمستان هم بهترین فصل برا کویرنوردی در کرمان است. اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل تابستان برای سفر به کرمان مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما کرمان را نیز خریداری نمایید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرمان در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما کرمان

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما کرمان، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای کرمان اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه کرمان یا بلیط هواپیما کرمان رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز کرمان برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط پروازهای کرمان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ پروازهای کرمان به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های کرمان

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما کرمان از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای کرمان که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای کرمان عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی کرمان (KER)

  بلیط ارزان کرمان

برای خرید بلیط ارزان هواپیما کرمان، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت هر گاه بلیط کرمان ارزان شد به اطلاع شما خواهد رسید و قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما به کرمان را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.

 خرید آنلاین بلیط هواپیما کرمان

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط کرمان ، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما کرمان در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما کرمان ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما کرمان از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز کرمان از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما کرمان به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز تهران کرمان از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بليط کرمان دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تبریز را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط کرمان در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما کرمان را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره اقدام به رزرو بهترین بلیط هواپیما کرمان نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرمان از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به کرمان در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به کرمان به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به کرمان را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط هواپیما از تهران به کرمان ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به کرمان از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به کرمان در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به کرمان در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به کرمان را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران کرمان

خرید بلیط هواپیما تهران به کرمان محبوب‌ترین بلیط هواپیما به کرمان در میان مسافران است. برای رزرو بلیط هواپیما تهران کرمان در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما کرمان به تهران را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به کرمان فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.
همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران کرمان با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران کرمان رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران کرمان را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط تهران کرمان برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلترینگ مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران کرمان، بلیط تهران کرمان چارتر و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران و بلیط ارزان تهران کرمان دست یابید.
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بلیط هواپیما تهران کرمان به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید پرواز ارزان تهران کرمان را خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط تهران کرمان مناسب‌ترین گزینه استفاده از تقویم قیمتی فلای تودی است. با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران کرمان بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند که بر این اساس بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران به کرمان در حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. در نتیجه برای خرید بلیط تهران کرمان هواپیما ارزان می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.
در حال حاضر بلیط پرواز از تهران به کرمان را می‌توانید از چندین ایرلاین داخلی خریداری کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به کرمان ماهان و بلیط پرواز تهران کرمان هواپیمایی زاگرس اشاره کرد.
از محبوب ترین پروازهای کرمان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  پرواز تبریز کرمان ماهان
  پرواز اصفهان کرمان ماهان

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز کرمان به تهران ماهان و بلیط بلیط کرمان تهران هواپیمایی زاگرس را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

 خرید بلیط‌ ارزان هواپیما تهران کرمان

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به کرمان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما تهران کرمان به بهترین قیمت پرواز تهران به کرمان دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم تهران به کرمان و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران کرمان در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بليط ارزان کرمان هدر ندهید. ارزانترین بلیط هواپیمای تهران کرمان را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران کرمان و ارزان ترین بلیط چارتر کرمان را در فلای تودی بیابید. همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران کرمان به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران کرمان پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران کرمان کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین نرخ هواپیمای تهران کرمان را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

  بلیط چارتر تهران کرمان

در میان پروازهای چارتر کرمان، بلیط چارتری تهران بندرعباس یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر تهران بندرعباس در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر بندرعباس به تهران در مسیر برگشت کافی است پروازهای بندرعباس را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما تهران بندرعباس چارتر و یا بلیط هواپیما چارتر بندرعباس به تهران موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پرواز چارتر بندرعباس، می‌توانید به پرواز چارتر تهران بندرعباس و پرواز چارتر بندرعباس به تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران بندرعباس چارتر نمایید.

  بلیط لحظه آخری تهران کرمان

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط تهران به کرمان لحظه آخری موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران کرمان به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری کرمان با قیمت بلیط سیستمی کرمان خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری کرمان دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ ها برای بلیط کرمان لحظه آخری خرید خود را به راحتی انجام دهید. همچنین در صورتی که قصد خرید بلیط لحظه آخری کرمان رفت و برگشت را داشته باشید، کافی است تا در باکس جستجوی پرواز گزینه رفت و برگشت را انتخاب نمایید. فلای تودی خرید ارزانترین پرواز لحظه آخری تهران کرمان و پرواز لحظه آخری کرمان تهران را برای شما میسر می‌سازد.

 قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان

برای آگاهی از نرخ بلیط تهران به کرمان می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به کرمان یاری می‌کند.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان به موارد زیر توجه کنید:

 • قیمت بلیط کرمان از تهران با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین و ارزانترین بلیط تهران به کرمان را می‌توانید در فصل تابستان خریداری نمایید.
 • سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت کرمان را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت کرمان از قیمت دو بلیط یکطرفه کرمان ارزان‌تر خواهد شد.

سوالات متداول و اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران کرمان

  فاصله هوایی تهران تا کرمان چقدر است؟

فاصله از تهران تا کرمان با هواپیما 787 کیلومتر است.

  پرواز از تهران به کرمان چقدر طول می‌کشد؟

طول مدت پرواز تهران کرمان به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه است.

  روزهای پرواز تهران كرمان

پروازهای تهران کرمان تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر پروازی تهران به کرمان کدام ایرلاین است؟

پرواز ماهان تهران به کرمان محبوب‌ترین پرواز در این مسیر است.

پروازهای پرتردد داخلی

راهنمای مختصر سفر به کرمان

جا‌‌های دیدنی کرمان

  آبشار سیمک در کوهپایه کرمان
  مسجد جامع ملک کرمان
  قلعه دختر کرمان
  آتشکده زرتشتیان کرمان
  آرامگاه شاه نعمت الله ولی
  مجموعه گنجعلی خان کرمان
  پارک جنگل قائم کرمان
  باغ شازده ماهان کرمان

غذاهای کرمان

  آبگوشت زیره
  خورشت بز قوره
  قاتق گوشت
  آش گندم شیر
  عدسی چغندر
  لپه پلو با زیره

شیرینی‌های کرمان

  کلمپه
  کماچ سهن
  قطاب کرمان
  قاووت کرمانفالوده کرمان
  برشتوک کرمان
  حلوای کنجد کرمان

رستوران‌های کرمان

  رستوران وکیل کرمان
  رستوران سالسا کرمان
  رستوران همیشه بهار کرمان
  سفره خانه هزار و یک شب کرمان
  رستوران آبنوس کرمان
  رستوران آسیاب بادی کرمان
  رستوران سنتی شاطر عباس کرمان
  رستوران ایتالیایی دیاکو کرمان

صنایع دستی و سوغاتی کرمان

  قاووت (قوتو)
  حاج بادام
  عرقیات سنتی کرمان
  پته دوزی کرمان
  شال کرمان
  ترمه بافی کرمان
  دسر خرما بریز
  نان چرخی کرمان

مراکز خرید کرمان

  بازار گنجعلی خان کرمان
  مرکز خرید فایتون کرمان
  بازار بزرگ ستاره کرمان
  بازار زرگری کرمان
  بازار میثم کرمان
  پاساژ اطلس کرمان
  مجتمع تجاری شفا کرمان