• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Najaf-Mashhad

خرید اینترنتی بلیط هواپیما نجف مشهد

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نجف مشهد در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای نجف مشهد تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری نجف مشهد و بلیط چارتر نجف مشهد را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما مشهد نجف را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز نجف به مشهد فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما نجف مشهد

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما نجف مشهد را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما نجف مشهد به بهترین قیمت پرواز نجف مشهد دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم نجف مشهد و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) نجف مشهد در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما نجف مشهد هدر ندهید. بلیط هواپیمای نجف مشهد را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری نجف مشهد و بلیط چارتر هواپیما از نجف به مشهد را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما نجف مشهد را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما نجف مشهد

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما نجف مشهد می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما نجف به مشهد یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ازنجف به مشهد به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای نجف مشهد با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس نجف مشهد را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس نجف مشهد را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما نجف مشهد فصل زمستان است.

• ارزانترین بلیط هواپیما نجف مشهد را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما نجف مشهد را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت نجف مشهد از قیمت دو بلیط یکطرفه نجف مشهد و مشهد به نجف ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما نجف مشهد

  فاصله هوایی نجف تا مشهد

مسافت پروازی نجف و مشهد 1941 کیلومتر (918 مایل) است.

  مدت زمان پرواز نجف مشهد

طول پرواز نجف مشهد به طور متوسط 2 ساعت است. اما مدت زمان پرواز نجف به مشهد با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی نجف مشهد

  قشم ایر

NJF (فرودگاه نجف) ............... 00:48 ............... MHD (فرودگاه مشهد)

  ماهان ایر

NJF (فرودگاه نجف) ............... 1:55 ............... MHD (فرودگاه مشهد)

  فلای دبی

NJF (فرودگاه نجف) ............... 2:20 ............... DXB (فرودگاه دبی) ...............2:05 ............... MHD (فرودگاه مشهد)

  ایرلاین‌هایی که از نجف به مشهد پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی قشم ایر و ماهان ایر از نجف به مشهد به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز نجف مشهد

ارزانترین ایرلاین پرواز نجف مشهد، هواپیمایی قشم ایر می‌باشد.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر نجف مشهد

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر نجف مشهد هواپیمایی قشم ایر است.

  روزهای پرواز نجف به مشهد

پروازهای نجف مشهد تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.