• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Mashhad-Najaf

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد نجف

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد نجف در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای مشهد نجف تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری مشهد نجف و بلیط چارتر مشهد نجف را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما نجف مشهد را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز مشهد به نجف فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما مشهد نجف

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد نجف را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما مشهد نجف به بهترین قیمت پرواز مشهد نجف دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم مشهد نجف و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) مشهد نجف در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما مشهد نجف هدر ندهید. بلیط هواپیمای مشهد نجف را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری مشهد نجف و بلیط چارتر هواپیما از مشهد به نجف را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما مشهد نجف را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد نجف

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما مشهد نجف می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما مشهد به نجف یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از مشهد به نجف به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای مشهد نجف با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس مشهد نجف را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس مشهد نجف را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما مشهد نجف ماه فوریه (بهمن) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما مشهد نجف را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد نجف را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت مشهد نجف از قیمت دو بلیط یکطرفه مشهد نجف و نجف به مشهد ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط چارتر مشهد نجف

در میان پروازهای چارتر نجف، بلیط چارتر مشهد نجف یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر مشهد به نجف در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر نجف مشهد در مسیر برگشت کافی است پروازهای نجف را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط مشهد به نجف چارتر و یا بلیط چارتر نجف به مشهد موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر نجف، می‌توانید به پرواز مشهد نجف چارتر و پرواز چارتر نجف به مشهد دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به نجف چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری مشهد نجف

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری مشهد نجف موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای مشهد نجف به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری مشهد نجف با قیمت بلیط سیستمی مشهد نجف خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مشهد نجف دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مشهد نجف خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری مشهد نجف را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما مشهد نجف

  فاصله هوایی مشهد تا نجف

مسافت پروازی مشهد از نجف 1477 کیلومتر (918 مایل) است.

  مدت زمان پرواز مشهد نجف

طول پرواز مشهد نجف به طور متوسط 2 ساعت است. اما مدت زمان پرواز مشهد به نجف با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی مشهد نجف

  ماهان ایر

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:55 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  قشم ایر

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 1:48 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  ایران ایر

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:30 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  تابان ایر

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:00 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  خطوط هوایی عراق

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:30 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  فلای دبی

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:40 ............... DXB (فرودگاه دبی) ...............2:30 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  قطر ایرویز

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ...............2:44 ............... DOH (فرودگاه دوحه) ............... 2:00 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  ترکیش

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 4:40 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 3:05 ............... NJF (فرودگاه نجف)

ایرلاین‌هایی که از مشهد به نجف پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی ماهان، ایران ایر، قشم ایر، تابان و خطوط هوایی عراق از مشهد به نجف به صورت مستقیم انجام می‌شود.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز مشهد نجف

ارزانترین ایرلاین های‌ پرواز مشهد نجف، هواپیمایی ماهان و قشم ایر می‌باشند.

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر مشهد نجف

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر مشهد نجف هواپیمایی ماهان است.

روزهای پرواز مشهد به نجف

پروازهای مشهد نجف تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.