• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Mashhad-Baghdad

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد بغداد

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد بغداد در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای مشهد بغداد تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری مشهد بغداد و بلیط چارتر مشهد بغداد را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما بغداد مشهد را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز مشهد به بغداد فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما مشهد بغداد

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد بغداد را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما مشهد بغداد به بهترین قیمت پرواز مشهد بغداد دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم مشهد بغداد و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) مشهد بغداد در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما مشهد بغداد هدر ندهید. بلیط هواپیمای مشهد بغداد را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری مشهد بغداد و بلیط چارتر هواپیما از مشهد به بغداد را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما مشهد بغداد را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد بغداد

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما مشهد بغداد می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما مشهد به بغداد یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از مشهد به بغداد به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای مشهد بغداد با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس مشهد بغداد را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس مشهد بغداد را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما مشهد بغداد ماه فوریه (بهمن) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما مشهد بغداد را معمولا می‌توانید در روزهای یکشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد بغداد را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت مشهد بغداد از قیمت دو بلیط یکطرفه مشهد بغداد و بغداد به مشهد ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط چارتر مشهد بغداد

در میان پروازهای چارتر بغداد، بلیط چارتر مشهد بغداد یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر مشهد به بغداد در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر بغداد مشهد در مسیر برگشت کافی است پروازهای بغداد را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط مشهد بغداد چارتر و یا بلیط چارتر بغداد به مشهد موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر بغداد، می‌توانید به پرواز مشهد بغداد چارتر و پرواز چارتر بغداد به مشهد دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به بغداد چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری مشهد بغداد

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری مشهد بغداد موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای مشهد بغداد به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری مشهد بغداد با قیمت بلیط سیستمی مشهد بغداد خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مشهد بغداد دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مشهد بغداد خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری مشهد بغداد را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما مشهد بغداد

  فاصله هوایی مشهد از بغداد

مسافت پروازی مشهد از بغداد 1443 کیلومتر (897 مایل) است.

  مدت زمان پرواز مشهد بغداد

طول پرواز مشهد بغداد به طور متوسط 3 ساعت و 23 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز مشهد به بغداد با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی مشهد بغداد

  خطوط هوایی عراق (عراقی ایرویز)

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:30 ............... BGW (فرودگاه بغداد)

  قطر ایرویز

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:45 ............... DOH (فرودگاه دوحه قطر) ............... 2:15 ............... BGW (فرودگاه بغداد)

  ترکیش

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 4:40 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول) ...............3:05 ............... BGW (فرودگاه بغداد)

  امارات ایرلاین

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ...............2:40 ............... DXB (فرودگاه دبی) ............... 2:30 ............... BGW (فرودگاه بغداد)

  فلای دبی

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:40 ............... DXB (فرودگاه دبی) ............... 2:30 ............... BGW (فرودگاه بغداد)

ایرلاین‌هایی که از مشهد به بغداد پرواز مستقیم دارند

پروازهای خطوط هوایی عراق از مشهد به بغداد به صورت مستقیم انجام می‌شود.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز مشهد بغداد

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز مشهد بغداد، خطوط هوایی عراق (عراقی ایرویز) می‌باشد.

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر مشهد بغداد

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر مشهد بغداد خطوط هوایی عراق است. حدود 92% پروازهای بدون توقف مشهد بغداد توسط این ایرلاین انجام می‌شود.

روزهای پرواز مشهد به بغداد

پروازهای مشهد بغداد تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.