• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
بلیط هواپیما مسقط شیراز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مسقط شیراز

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مسقط شیراز در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پرواز های مسقط شیراز تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری مسقط شیراز و بلیط چارتر مسقط شیراز را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت بلیط هواپیما مسقط به شیراز را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گاه در مسیر مسقط شیراز پروازها ارزان شد به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما شیراز مسقط را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز از مسقط به شیراز فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

برنامه پرواز مسقط شیراز با توجه به شرایط مختلف ممکن است تغییر کند. در حال حاضر می‌توانید پرواز مسقط به شیراز تابان، بليط پرواز مسقط شيراز هواپیمایی قطر ایرویز و بليط مسقط شيراز هواپیمایی سلام ایر را در این مسیر خریداری نمایید.

همچنین مسافران می توانند ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به مسقط هواپیمایی قطر ایرویز، بلیط هواپیمای شیراز مسقط سلام ایر و بلیط پرواز شیراز به مسقط هواپیمایی تابان و هواپیمایی امارات را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما مسقط شیراز

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما مسقط شیراز را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما مسقط شیراز به بهترین قیمت پرواز مسقط شیراز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم مسقط شیراز و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) مسقط شیراز در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما مسقط شیراز هدر ندهید. بلیط هواپیمای مسقط شیراز را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری مسقط شیراز و بلیط چارتر هواپیما از مسقط به شیراز را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما مسقط شیراز را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما مسقط شیراز

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما مسقط شیراز می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما مسقط به شیراز یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از مسقط به شیراز به موارد زیر توجه کنید:

 برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از مسقط به شیراز به موارد زیر توجه کنید:

 • قیمت پروازهای مسقط شیراز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس مسقط شیراز را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس مسقط شیراز را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا کمترین قیمت بلیط مسقط به شیراز را در ماه مارچ (اواسط اسفند تا اواخر اسفند) می‌توانید خریداری کنید..
 • ارزانترین بلیط هواپیما از مسقط به شیراز را می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید..
 • سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما مسقط شیراز را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت مسقط شیراز از قیمت دو بلیط یکطرفه مسقط شیراز و شیراز به مسقط ارزان‌تر خواهد شد..

بلیط چارتر مسقط شیراز

در میان پروازهای چارتر شیراز، بلیط چارتری مسقط شیراز یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر هواپیما مسقط شیراز در مسیر رفت و یا خرید بلیط هواپیما چارتر شیراز مسقط در مسیر برگشت کافی است پروازهای مسقط شیراز را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط مسقط به شیراز چارتر و یا بلیط چارتر شیراز به مسقط موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر شیراز، می‌توانید به بلیط چارتر مسقط به شیراز و پرواز چارتر شیراز به مسقط دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر مسقط شیراز نمایید.

بلیط لحظه آخری مسقط شیراز

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری مسقط شیراز موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای مسقط به شیراز به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری مسقط شیراز با قیمت بلیط سیستمی مسقط شیراز خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مسقط شیراز دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مسقط شیراز خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری مسقط شیراز را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

سوالات متداول و اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما مسقط شیراز

  فاصله هوایی مسقط تا شیراز

مسافت پروازی مسقط و شیراز 869 کیلومتر (540 مایل) است.

  مدت زمان پرواز مسقط شیراز

طول پرواز مسقط شیراز به طور متوسط 2 ساعت و 50 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز از مسقط به شیراز با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  اختلاف ساعت مسقط شیراز چقدر است؟

ساعت رسمی مسقط حدود نیم ساعت از شیراز جلوتر است. برای مثال اگر ساعت در مسقط 12:00 باشد ساعت به وقت شیراز 11:30 خواهد بود.

  ایرلاین‌هایی که از مسقط به شیراز پرواز مستقیم دارند

پرواز سلام ایر و پرواز تابان مسقط به شیراز به صورت مستقیم انجام می‌شوند.

  مسیر و طول مدت پروازهای مستقیم مسقط شیراز

  هواپیمایی تابان

MCT (فرودگاه بین المللی مسقط) ............... 2:30 ............... SYZ (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)

  هواپیمایی سلام ایر

MCT (فرودگاه بین المللی مسقط) ............... 1:30 ............... SYZ (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز مسقط شیراز

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز به شیراز از مسقط هواپیمایی سلام ایر است.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر مسقط شیراز

محبوب‌ترین ایرلاین ها در مسیر مسقط شیراز هواپیمایی سلام ایر و هواپیمایی تابان هستند.

  روزهای پرواز مسقط به شیراز

پروازهای مسقط شیراز روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه انجام می‌شود.

محبوب‌ترین پروازهای داخلی به شیراز

محبوب‌ترین پروازهای خارجی به شیراز