• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Lar-Dubai

خرید اینترنتی بلیط هواپیما لار دبی

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما لار دبی در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای لار دبی تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری لار دبی و بلیط چارتر لار دبی را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت بلیط لار به دبی را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه قیمت بلیط پرواز لار به دبی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما دبی لار را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز لار به دبی فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما لار دبی

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما لار دبی را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما لار دبی به بهترین قیمت پرواز لار دبی دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم لار دبی و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) لار دبی در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما لار دبی هدر ندهید. بلیط هواپیمای لار دبی را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری لار دبی و بلیط چارتر هواپیما از لار به دبی را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما لار دبی را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما لار دبی

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما لار دبی می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما لار به دبی یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از لار به دبی به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای لار دبی با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس لار دبی را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس لار دبی را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما لار دبی فصل تابستان است.

• ارزانترین بلیط هواپیما لار دبی را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما لار دبی را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت لار دبی از قیمت دو بلیط یکطرفه لار دبی و دبی به لار ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط چارتر لار دبی

در صفحه نتایج جستجو بلیط لار دبی فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر لار دبی موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر دبی دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر لار دبی نمایید.

بلیط لحظه آخری لار دبی

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری لار دبی موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای لار دبی به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری لار دبی با قیمت بلیط سیستمی لار دبی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری لار دبی دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری لار دبی خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری لار دبی را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما لار دبی

  فاصله هوایی لار تا دبی

مسافت پروازی لار و دبی 284 کیلومتر (177 مایل) است.

  مدت زمان پرواز لار دبی

طول پرواز لار دبی به طور متوسط 1 ساعت و 10 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز لار به دبی با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند. همچنین ساعت پرواز لارستان به دبی با توجه به ایرلاین‌های مختلف متفاوت است.

اختلاف ساعت لار دبی چقدر است؟

ساعت رسمی دبی حدود نیم ساعت از لار جلوتر است. برای مثال اگر ساعت در لار 12:00 باشد ساعت به وقت دبی 12:30 خواهد بود.

  ایرلاین‌هایی که از لار به دبی پرواز مستقیم دارند

پروازهای مستقیم لار دبی توسط هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی فلای دبی و هواپیمایی ایر عربیا انجام می‌شود. پیشتر پرواز لار دبی توسط هواپیمایی کیش ایر نیز انجام می‌شد اما در حال حاضر این ایرلاین پروازی در این مسیر ندارد.

  مسیر و طول مدت پروازهای مستقیم لار دبی

  ایران ایر

LRR (فرودگاه لارستان) ............... 1:20 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  قشم ایر

LRR (فرودگاه لارستان) ............... 1:00 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  فلای دبی

LRR (فرودگاه لارستان) ............... 1:10 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایر عربیا

LRR (فرودگاه لارستان) ............... 1:10 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز لار دبی

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز لار دبی، هواپیمایی ایران ایر می‌باشد.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر لار دبی

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر لار دبی هواپیمایی ایران ایر است.

  پرواز تهران لار چه روزهایی است

روزهای پرواز لار دبی تمامی روزهای هفته به جز روزهای دو شنبه و پنجشنبه انجام می‌شود.

محبوب‌ترین پروازها در مسیر دبی

  بلیط هواپیما تهران دبی
  بلیط هواپیما شیراز دبی
  بلیط هواپیما مشهد دبی
  بلیط هواپیما بندرعباس دبی
  بلیط هواپیما اصفهان دبی