• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Shiraz-Muscat

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز مسقط

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز مسقط در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای شیراز مسقط تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز مسقط و بلیط چارتر شیراز مسقط را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما مسقط شیراز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز شیراز به مسقط فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما شیراز مسقط

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز مسقط را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما شیراز مسقط به بهترین قیمت پرواز شیراز مسقط دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم شیراز مسقط و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) شیراز مسقط در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما شیراز مسقط هدر ندهید. بلیط هواپیمای شیراز مسقط را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز مسقط و بلیط چارتر هواپیما از شیراز به مسقط را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز مسقط را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز مسقط

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما شیراز مسقط می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما شیراز به مسقط یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به مسقط به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای شیراز مسقط با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس شیراز مسقط را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس شیراز مسقط را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما شیراز مسقط فصل تابستان است.

• ارزانترین بلیط هواپیما شیراز مسقط را معمولا می‌توانید در روزهای یکشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز مسقط را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت شیراز مسقط از قیمت دو بلیط یکطرفه شیراز مسقط و مسقط به شیراز ارزان‌تر خواهد شد.

بليط چارتر شیراز مسقط

در میان پروازهای چارتر مسقط، بلیط چارتر شیراز به مسقط یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بليط چارتر تبريز مسقط در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر مسقط به شیراز در مسیر برگشت کافی است پروازهای مسقط را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط شیراز مسقط چارتر و یا بلیط چارتر مسقط شیراز موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر مسقط، می‌توانید به پرواز چارتر شیراز مسقط و پرواز چارتر مسقط به شیراز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما شیراز به مسقط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری شیراز مسقط

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری شیراز مسقط موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای شیراز مسقط به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری شیراز مسقط با قیمت بلیط سیستمی شیراز مسقط خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شیراز مسقط دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شیراز مسقط خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز مسقط را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما شیراز مسقط

  فاصله هوایی شیراز تا مسقط

مسافت پروازی شیراز و مسقط 869 کیلومتر (540 مایل) است.

  مدت زمان پرواز شیراز مسقط

طول پرواز شیراز مسقط به طور متوسط 1 ساعت و 35 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به مسقط با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی شیراز مسقط

  قشم ایر

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 00:55 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  سلام ایر

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:35 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  قطر ایرویز

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:20 ............... DOH (فرودگاه دوحه) ...............1:40 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  ترکیش

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 4:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول) ...............4:55 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  ایر عربیا

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:15 ............... SHJ (فرودگاه شارجه) ...............00:55 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  فلای دبی

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:30 ............... DXB (فرودگاه دبی) ...............1:05 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  قطر ایرویز و عمان ایر

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) قطر ایرویز ............... 1:20 ............... DOH (فرودگاه دوحه) عمان ایر ...............1:30 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  ایرلاین‌هایی که از شیراز به مسقط پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی قشم ایر و سلام ایر از شیراز به مسقط به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز شیراز مسقط

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز شیراز مسقط سلام ایر می‌باشد.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر شیراز مسقط

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر پرواز شیراز مسقط سلام ایر است.

  روزهای پرواز شیراز به مسقط

پروازهای شیراز مسقط تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.