• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Shiraz-Istanbul

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز دبی

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز دبی در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای شیراز دبی تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز دبی و بلیط چارتر شیراز دبی را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما دبی شیراز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز شیراز به دبی فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما شیراز دبی

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز دبی را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما شیراز دبی به بهترین قیمت پرواز شیراز دبی دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم شیراز دبی و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) شیراز دبی در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما شیراز دبی هدر ندهید. بلیط هواپیمای شیراز دبی را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز دبی و بلیط چارتر هواپیما از شیراز به دبی را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز دبی را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز دبی

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما شیراز دبی می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما شیراز به دبی یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به دبی به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای شیراز دبی با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس شیراز دبی را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس شیراز دبی را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما شیراز دبی فصل تابستان است.

• ارزانترین بلیط هواپیما شیراز دبی را معمولا می‌توانید در روزهای دوشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز دبی را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت شیراز دبی از قیمت دو بلیط یکطرفه شیراز دبی و دبی به شیراز ارزان‌تر خواهد شد.

بليط چارتر شیراز دبی

در میان پروازهای چارتر دبی ، بلیط چارتر شیراز به دبی یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بليط چارتر تبريز دبی در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر دبی به شیراز در مسیر برگشت کافی است پروازهای دبی را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط شیراز دبی چارتر و یا بلیط چارتر دبی شیراز موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر دبی، می‌توانید به پرواز چارتر شیراز دبی و پرواز چارتر دبی به شیراز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما شیراز به دبی چارتر نمایید./p>

بلیط لحظه آخری شیراز دبی

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری شیراز دبی موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای شیراز دبی به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری شیراز دبی با قیمت بلیط سیستمی شیراز دبی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شیراز دبی دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شیراز دبی خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز دبی را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما شیراز دبی

  فاصله هوایی شیراز تا دبی

مسافت پروازی شیراز و دبی 548 کیلومتر (341 مایل) است.

  مدت زمان پرواز شیراز دبی

طول پرواز شیراز دبی به طور متوسط 1 ساعت و 16 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به دبی با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی شیراز دبی

  هواپیمایی کیش

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 1:30 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  فلای دبی

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 1:40 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایر عربیا

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 1:15 ............... SHJ (فرودگاه شارجه)

  امارات ایرلاین

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 1:40 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  سلام ایر

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 1:35 ............... MCT (فرودگاه مسقط) ............... 1:10 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ترکیش ایرلاین

SYZ (فرودگاه شیراز) ............... 4:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 4:30 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایرلاین‌هایی که از شیراز به دبی پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی کیش، فلای دبی، ایر عربیا و امارات ایرلاین از شیراز به دبی به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز شیراز دبی

ارزانترین ایرلاین‌های‌ پرواز شیراز دبی، هواپیمایی کیش و سلام ایر می‌باشند.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر شیراز دبی

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر شیراز دبی هواپیمایی فلای دبی است. حدود 60% پروازهای بدون توقف شیراز دبی توسط این ایرلاین انجام می‌شود.

  روزهای پرواز شیراز به دبی

پروازهای شیراز دبی تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.