• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Shiraz---Istanbul

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز استانبول

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز استانبول در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای شیراز استانبول تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز استانبول و بلیط چارتر شیراز استانبول را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما استانبول شیراز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز شیراز به استانبول فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما شیراز استانبول

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز استانبول را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما شیراز استانبول به بهترین قیمت پرواز شیراز استانبول دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم شیراز استانبول و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) شیراز استانبول در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما شیراز استانبول هدر ندهید. بلیط هواپیمای شیراز استانبول را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز استانبول و بلیط چارتر هواپیما از شیراز به استانبول را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز استانبول را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز استانبول

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما شیراز استانبول می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به استانبول به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای شیراز استانبول با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس شیراز استانبول را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس شیراز استانبول را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما شیراز استانبول ماه ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما شیراز استانبول را معمولا می‌توانید معمولا در روزهای شنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز استانبول را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت شیراز استانبول از قیمت دو بلیط یکطرفه شیراز استانبول و استانبول به شیراز ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما شیراز استانبول

  فاصله هوایی شیراز تا استانبول

مسافت پروازی شیراز و استانبول 2514 کیلومتر (1562 مایل) است.

  مدت زمان پرواز شیراز استانبول

طول پرواز شیراز استانبول به طور متوسط 4 ساعت و 30 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به استانبول با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی شیراز استانبول

  ترکیش ایرلاین

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 4:40 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

  قطر ایرویز

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:20 ............... DOH (فرودگاه دوحه قطر) ............... 4:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

  امارات ایرلاین و فلای دبی

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد شیراز) امارات ایرلاین ...............1:20 ............... DXB (فرودگاه دبی) فلای دبی ............... 4:55 ............... SAW (فرودگاه صبیحا استانبول)

  ایرعربیا

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد شیراز) ............... 1:15 ............... SHJ (فرودگاه شارجه) ............... 4:55 ............... SAW (فرودگاه صبیحا استانبول)

  ایرلاین‌هایی که از شیراز به استانبول پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی ترکیش از شیراز به استانبول به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز شیراز استانبول

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز شیراز استانبول قطر ایرویز و ایر عربیا می‌باشند.

  روزهای پرواز شیراز به استانبول

پروازهای شیراز استانبول تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.