• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Mashahad-Istanbul

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز استانبول

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز استانبول در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه بلیط تبریز هدایت شوید. در صفحه پرواز های تبریز استانبول تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری تبریز استانبول و بلیط چارتر تبریز استانبول را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت بلیط تبریز استانبول را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز از تبریز به استانبول فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.
برنامه پرواز تبریز استانبول با توجه به شرایط مختلف ممکن است تغییر کند. در حال حاضر می‌توانید برای پرواز تبریز استانبول بلیط هواپیمایی آتا، بلیط پرواز تبریز استانبول هواپیمایی ایران ایرتور و بلیط تبریز استانبول هواپیمایی ترکیش را خریداری نمایید.
همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز استانبول تبریز هواپیمایی آتا، بلیط استانبول تبریز هواپیمایی ایران ایرتور و پرواز استانبول به تبریز هواپیمایی ترکیش را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما تبریز استانبول

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز استانبول را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما تبریز استانبول به بهترین قیمت پرواز تبریز استانبول دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم تبریز استانبول و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تبریز استانبول در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تبریز استانبول هدر ندهید. بلیط هواپیمای تبریز استانبول را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تبریز استانبول و بلیط چارتر هواپیما از تبریز به استانبول را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما تبریز استانبول را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما تبریز استانبول می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما تبریز به استانبول یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تبریز به استانبول به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای تبریز استانبول با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تبریز استانبول را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تبریز استانبول را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط تبریز استانبول ماه ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما از تبریز به استانبول را می‌توانید در روزهای جمعه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تبریز استانبول را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تبریز استانبول از قیمت دو بلیط یکطرفه تبریز استانبول و استانبول به تبریز ارزان‌تر خواهد شد.

بليط چارتر تبریز استانبول

در میان پروازهای چارتر استانبول، بلیط چارتر تبریز به استانبول یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بليط چارتر تبريز استانبول در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر استانبول به تبریز در مسیر برگشت کافی است پروازهای استانبول را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط تبریز استانبول چارتر و یا بلیط چارتر استانبول تبریز موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر استانبول، می‌توانید به پرواز چارتر تبریز استانبول و پرواز چارتر استانبول به تبریز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز به استانبول چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تبریز استانبول

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تبریز استانبول موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تبریز استانبول به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری تبریز استانبول با قیمت بلیط سیستمی تبریز استانبول خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری تبریز استانبول دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری تبریز استانبول خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تبریز استانبول را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول

  فاصله هوایی تبریز تا استانبول

مسافت پروازی تبریز و استانبول 1520 کیلومتر (944 مایل) است.

  مدت زمان پرواز تبریز استانبول

طول پرواز تبریز استانبول به طور متوسط 2 ساعت و 40 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز از تبریز به استانبول با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  اختلاف ساعت تبریز استانبول چقدر است؟

ساعت رسمی تبریز حدود نیم ساعت از استانبول جلوتر است. برای مثال اگر ساعت در تبریز 12:00 باشد ساعت به وقت استانبول 11:30 خواهد بود.

  ایرلاین‌هایی که از تبریز به استانبول پرواز مستقیم دارند

پروازهای مستقیم تبریز استانبول توسط هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی ترکیش انجام می‌شود. پیشتر بليط پرواز تبريز استانبول توسط هواپیمایی ماهان ایر نیز انجام می‌شد اما در حال حاضر این ایرلاین پروازی در این مسیر ندارد.

  مسیر و طول مدت پروازهای مستقیم تبریز استانبول

  هواپیمایی آتا

TBZ (فرودگاه شهید مدنی تبریز) ............... 2:30............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

  هواپیمایی ترکیش ایرلاین

TBZ (فرودگاه شهید مدنی تبریز) ............... 2:50............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

  هواپیمای ایران ایر تور

TBZ (فرودگاه شهید مدنی تبریز) ............... 2:35............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تبریز استانبول

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز تبریز استانبول هواپیمایی آتا است.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تبریز استانبول

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تبریز استانبول هواپیمایی هواپیمایی آتا است.

  روزهای پرواز تبریز به استانبول

پروازهای تبریز استانبول روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می‌شود.

محبوب‌ترین پروازها از ایران به استانبول

  بلیط هواپیما تهران استانبول
  بلیط هواپیما شیراز استانبول
  بلیط هواپیما مشهد استانبول
  بلیط هواپیما اهواز استانبول
  بلیط هواپیما اصفهان استانبول
  بلیط هواپیما ارومیه استانبول

محبوب‌ترین پروازهای داخلی ترکیه به استانبول

  بلیط هواپیما آنکارا استانبول
  بلیط هواپیما ازمیر استانبول
  بلیط هواپیما آنتالیا استانبول
  بلیط هواپیما وان استانبول

محبوب‌ترین پروازهای خارجی به استانبول

  بلیط هواپیما تورنتو استانبول
  بلیط هواپیما کابل استانبول
  بلیط هواپیما دبی استانبول