• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
بلیط هواپیما تهران ایروان

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران ایروان

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران ایروان به سادگی در فلای تودی امکانپذیر است. اگر به دنبال رزرو بلیط هواپیما تهران ایروان با بهترین قیمت هستید، جای درستی آمده‌اید. برای خرید بلیط ارزان تهران ایروان و یا بلیط لحظه‌ آخری ایروان، فلای تودی این امکان را به شما می‌د‌هد تا به راحتی و در کمترین زمان، ارزان ترین بلیط تهران ایروان را با هر ایرلاینی که مدنظرتان است بیابید و رزرو خود را انجام دهید. موتورهای جستجوی پیشرفته فلای تودی با سرعت به مقایسه قیمت بلیط هواپیما از تهران به ایروان از میان ایرلاین‌های مختلف می‌پردازند و بهترین نتایج را تنها در چند ثانیه به شما نمایش می‌دهند. همچنین فیلترهای موجود در لیست پروازهای تهران ایروان به شما کمک می‌کنند تا به راحتی پروازها را از لحاظ قیمت، برنامه پروازی، فرودگاه ها، ایرلاین و بسیاری گزینه‌های دیگر دسته بندی و با یکدیگر مقایسه کرده و مناسب‌ترین پرواز را برای سفر خود انتخاب نمایید.

به خاطر داشته باشید که می‌توانید خرید خود را با رزرو بهترین هتل های ایروان از فلای تودی تکمیل کنید و به این ترتیب سفری بدون استرس و دلپذیر را به ارمنستان آغاز نمایید.

قیمت بلیط هواپیما تهران ایروان

قیمت بلیط هواپیمای تهران ایروان با توجه به نوع ایرلاین، کلاس پروازی، تاریخ و ساعت پرواز و عوامل دیگر متفاوت است. برای آگاهی از قیمت پرواز تهران به ایروان می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه نمایید. فلای تودی با نمایش لیست قیمت بلیط پرواز تهران به ایروان به صورت جامع از تمامی ایرلاین‌ها و با مرتب سازی پروازها بر اساس ارزانترین قیمت، شما را در خريد بليط هواپيما تهران ايروان یاری می‌کند.

بلیط هواپیما ارزان تهران ایروان

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به ایروان هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط تهران ایروان از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز تهران ایروان دست پیدا کنید.

قیمت پرواز مستقیم تهران به ایروان و پرواز غیر مستقیم تهران ایروان از تمامی ایرلاین‌ها در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی ارزان ترین بلیط تهران به ایروان در وب سایت‌های مختلف هدر ندهید. بلیط هواپیمای تهران ایروان را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران ایروان، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.

به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط ایروان را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به ایروان نمایید.

همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران ایروان ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به ایروان را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید.

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به ایروان به موارد زیر توجه کنید:

 • قیمت بلیط هواپیما تهران ارمنستان با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران ایروان را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران ایروان را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 تا 4 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران ایروان را در ماه مارچ می‌توانید خریداری نمایید.
 • ارزانترین بلیط هواپیما تهران ایروان را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
 • سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت تهران به ایروان را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران ایروان رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه تهران ایروان و پرواز ایروان به تهران ارزان تر خواهد شد.

خرید بلیط رفت و برگشت تهران ایروان

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران ایروان، می‌توانید همانند خرید بلیط یکطرفه تهران ایروان اقدام نمایید. تنها کافی است که هنگام جستجو در فلای تودی حالت پرواز خود را از یکطرفه به رفت و برگشت تغییر دهید. بلیط هواپیما از ایروان به تهران نیز همانند بلیط رفت این مسیر از تمامی ایرلاین‌ها در دسترس است.

سوالات متداول و اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران ایروان

  فاصله هوایی تهران تا ایروان چقدر است؟

مسافت پروازی تهران ایروان 793 کیلومتر (493 مایل) است.

  مدت زمان پرواز مستقیم تهران ایروان چقدر است؟

طول پرواز مستقیم به ایروان به طور متوسط 1 ساعت و 30 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به ارمنستان با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

 شهر ایروان چند فرودگاه دارد؟

تنها فرودگاه ایروان، فرودگاه زوارتنوتس می‌باشد.

 ایرلاین‌هایی که از تهران به ایروان پرواز مستقیم دارند

در حال حاضر در مسیر تهران ارمنستان پروازی به صورت مستقیم انجام نمی‌شود.

 کدام ایرلاین‌ها در مسیر تهران ایروان محبوب هستند؟

از جمله پروازهای محبوب تهران ایروان می‌توان به پرواز تهران ایروان ماهان، پرواز تهران ایروان تابان، پرواز تهران ایروان آرمنیا، پرواز تهران ایروان کاسپین و پرواز تهران ایروان آسمان اشاره کرد.

 در حال حاضر کدام ایرلاین‌ها از تهران به ایروان پرواز دارند؟

در حال حاضر پروازهای تهران ایروان توسط هواپیمایی قطر، امارات ایرویز، ایرفلوت و فلای دبی انجام می‌شود.

  مسیر و طول مدت پروازهای غیرمستقیم تهران ایروان

 هواپیمایی قطر ایرویز

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 1:40 ............... فرودگاه بین المللی حمد دوحه (DOH).............. 4:05 ............... فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان (EVN)

 هواپیمایی ایرفلوت

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 3:15 ............... فرودگاه بین المللی شرمتیوو مسکو (SVO) .............. 1:25............... فرودگاه بین المللی پالکوووی سنت پترزبورگ (LED) .............. 4:35 ............. فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان (EVN)

 هواپیمایی فلای دبی

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 2:45 ............... فرودگاه بین المللی دبی (DXB) .............. 3:30 ............... فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان (EVN)

 هواپیمایی امارات

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 2:45 ............... فرودگاه بین المللی دبی (DXB) .............. 3:30 ............... فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان (EVN)

 بلیط هواپیما ایروان را از کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

علاوه بر بلیط هواپیما تهران ایروان، می‌توانید بلیط هواپیما مشهد ایروان، بلیط هواپیما تبریز ایروان، بلیط هواپیما اصفهان ایروان و سایر شهرهای ایران که به این شهر پرواز دارند را از فلای تودی خریداری نمایید.

 کدام پروازهای خارجی در مسیر ایروان محبوب هستند؟

از محبو‌ب ترین پروازهای بین المللی ایروان می‌توان به پرواز ایروان به استانبول، پرواز ایروان لندن، پرواز ایروان به بیروت، پرواز ایروان سوچی، پرواز ایروان به تفلیس و پرواز ایروان به لس آنجلس اشاره کرد.

  ارزانترین ایرلاین پرواز تهران ایروان کدام است؟

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز تهران ايروان، لوفتهانزا می‌باشد.

  محبوب‌ ترین پرواز در مسیر تهران ایروان توسط کدام ایرلاین انجام می‌شود؟

محبوب ‌ترین ایرلاین در مسیر تهران ایروان هواپیمایی ماهان است.

  روزهای پرواز تهران ایروان

پروازهای تهران ایروان تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.