• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Iranshahr

سفر به ایرانشهر

ایرانشهر که یکی از بزرگترین شهرهای سیستان و بلوچستان است در بخش مرکزی و غربی این استان واقع شده و 15 درصد از مساحت استان را به خود اختصاص داده است. ایرانشهر از شمال با شهرستان خاش، از شرق با سراوان، از جنوب با شهرستان‌ها سرباز و نیکشهر و از غرب با استان کرمان و دشت جازموریان همجوار است. ایرانشهر یکی از شهرهای باستانی ایران است که پیشتر با نام «فهرج» شناخته می‌شد. وجود قلعه‌های متعدد در این شهر نشان از تاریخ غنی آن دارد.
در زمان پادشاهی ناصرالدین شاه قاجار، حکمران بلوچستان کاخ‌های بسیاری را در این شهر بنا کرد، و از آن زمان تاکنون ایرانشهر به تدریج توسعه پیدا کرد و به شهر کنونی آن تبدیل شد. در حال حاضر ایرانشهر به سه بخش مرکزی، بمپور و بزمان تقسیم شده است و قلب تپنده شریان‌های ورودی و خروجی شرق به غرب و شمال به جنوب می‌باشد. شهرستان ایرانشهر به دلیل وجود رودخانه بمپور و رودخانه‌های فصلی از نظر ذخایر آبی و آب‌های زیرزمینی وضعیت بهتری نسبت به سایر شهرهای استان سیستان و بلوچستان دارد.
دین اکثر مردم بلوچستان، اسلام با گرایش‌های شیعه و اهل سنت است. مردم ایرانشهر به زبان بلوچی و با گویش‌های متفاوتی صحبت می‌کنند. همچنین مردم ایرانشهر به خونگرمی و مهمان‌نوازی شهره هستند.

آب و هوای ایرانشهر

به دلیل وجود مناطق کوهستانی و پست، آب و هوای ایرانشهر به شدت تحت تاثیر عوارض جغرافیایی است. اما به طور کلی ایرانشهر آب و هوای گرم و خشک بیابانی دارد. در طول سال باران قابل توجهی در این شهر نمی‌بارد. میانگین دمای سالانه در ایرانشهر 26.5 درجه سانتیگراد و متوسط بارندگی 113 میلیمتر است. ماه اردیبهشت با میانگین صفر میلیمتر بارندگی و دی ماه با متوسط 3 میلیمتر بارندگی به ترتیب کم بارش‌ترین و پربارش‌ترین ماه‌های سال در ایرانشهر هستند. همچنین تیر ماه با میانگین دمای 37 درجه سانتیگراد و دی ماه با میانگین دمای 15 درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین ماه‌های سال در ایرانشهر هستند.

جا‌‌های دیدنی ایرانشهر

ایرانشهر در تاریخ کهن خود به عنوان شاهراهی برای ارتباط فرهنگ‌های بزرگ زمان خود بوده است. به همین دلیل در سفر به این شهر می‌توانید شاهد کهن‌ترین و با ارزش‌ترین مکان‌های تاریخی و باستانی باشید. همچنین به دلیل اقلیم‌های مختلف در شهرستان ایرانشهر می‌توانید به انواع منابع طبیعی، معدنی، باغات و نخیلات در آن دسترسی داشته باشید. به طور کلی ایرانشهر چه از لحاظ جاذبه‌های تاریخی و چه از لحاظ جاذبه‌های طبیعی چیزی برای عرضه به شما خواهد داشت. از میان جاهای دیدنی ایرانشهر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  قلعه ناصری ایرانشهر
  قلعه بمپور
  قلعه سرباز
  برج لار
  آب گرم بزمان
  مجتمع تفریحی بوستان
  آبشار پورا
  رودخانه بمپور
  چشمه آب گرم بزمان یک
  چشمه آب معدنی کتوکان
  گورستان اسپیدژ
  غار ملا سلیمان
  چشمه آب گرم هودیان
  چشمه آب گرم تشت
  بازار سنتی ایرانشهر
  ساختمان بیت رهبری ایرانشهر
  رودخانه دامن
  گفشن آب باد کاشی
  غار کرمانچی

بلیط هواپیما تهران ایرانشهر

برای رزرو بلیط هواپیما تهران ایرانشهر، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران ایرانشهر شما فقط 3 ساعت با شهر زیبای ایرانشهر فاصله دارید.
در حال حاضر هواپیمایی ماهان ایر در مسیر تهران ایرانشهر مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد ایرانشهر انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز زابل ایرانشهر ماهان ایر
  پرواز جیرفت ایرانشهر ماهان ایر

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز ایرانشهر تهران هواپیمایی ماهان ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایرانشهر

  جستجوی بلیط هواپیما ایرانشهر

ابتدا از برنامه پروازهای ایرانشهر اطمینان حاصل کنید، برای اینکار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز ایرانشهر برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما ایرانشهر

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ پروازهای ایرانشهر به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  بلیط ارزان ایرانشهر

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، ارائه ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر ایرانشهر

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری ایرانشهر

یکی از برترین خدمات فلای تودی ارائه بلیط ارزان لحظه آخری است. اگر قصد سفر به ایرانشهر را دارید و می‌خواهید از تمامی خدمات پرواز بهره‌مند شوید و در عین حال کمترین هزینه را پرداخت کنید، بهترین راه خرید بلیط ارزان لحظه آخری ایرانشهر است. در پرواز لحظه آخری ایرانشهر همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی ایرانشهر در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری ایرانشهر هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری ایرانشهر نیز همانند بلیط سیستمی ایرانشهر است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به ایرانشهر را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران ایرانشهر انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران ایرانشهر موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران ایرانشهر به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری ایرانشهر با قیمت بلیط سیستمی ایرانشهر خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری ایرانشهر دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری ایرانشهر خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزان‌ترین بلیط لحظه آخری تهران ایرانشهر را برای شما میسر می‌سازد.

برخی ویژگی‌های خرید بلیط هواپیما ایرانشهر در فلای تودی

  فرودگاه‌های ایرانشهر

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما ایرانشهر از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای ایرانشهر که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای ایرانشهر عبارتند از :

  فرودگاه ایرانشهر

  بلیط ارزان هواپیما ایرانشهر

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز ایرانشهر از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما ایرانشهر به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما ایرانشهر را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

غذاهای ایرانشهر

از غذاهای ایرانشهر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  آبگوشت انار
  نان سرخ شده

رستوران‌های ایرانشهر

اگر عازم ایرانشهر شدید و در سفر به این شهر هوس کردید غذای ایرانی، بین‌المللی و یا هر یک از غذاهای محلی آن را در رستوران‌های ایرانشهر امتحان کنید، حتما به یکی از رستوران‌های زیر سری بزنید.

  رستوران سهرون ایرانشهر
  رستوران ناب ایرانشهر
  رستوران ولنجک ایرانشهر
  رستوران دهلی دربار Hیرانشهر
  فست فود سیب ایرانشهر
  کافه فنجون ایرانشهر

صنایع دستی و سوغاتی ایرانشهر

مردان و زنان سخت‌کوش ایرانشهر علاوه بر گذران زندگی روزمره، با دستان هنرمند خود آثار هنری زیبایی خلق می‌کنند که هم به مصرف خوشان می‌رسد و هم به نقاط دیگر صادر می‌شوند. از میان صنایع دستی و سوغاتی ایرانشهر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سوزن دوزی
  سفالگری
  حصیربافی
  بوریا بافی
  پرده بافی
  تکه دوزی
  بلوچی دوزی
  سبد بافی
  تکه دوزی
  گلیم بافی
  ساخت زیورآلات سنتی
  دوخت لباس‌های محلی
  زیر انداز سجاده

مراکز خرید ایرانشهر

از مراکز خرید ایرانشهر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  بازار روز ایرانشهر
  مجتمع تجاری ستاره جنوب ایرانشهر
  پاساژ نور ایرانشهر

همین حالا بلیط پرواز به ایرانشهر را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به ایرانشهر ببندید.