• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Isfahan-Najaf

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان نجف

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان نجف در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای اصفهان نجف تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری اصفهان نجف و بلیط چارتر اصفهان نجف را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما نجف اصفهان را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز اصفهان به نجف فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما اصفهان نجف

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما اصفهان نجف را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما اصفهان نجف به بهترین قیمت پرواز اصفهان نجف دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم اصفهان نجف و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) اصفهان نجف در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما اصفهان نجف هدر ندهید. بلیط هواپیمای اصفهان نجف را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری اصفهان نجف و بلیط چارتر هواپیما از اصفهان به نجف را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان نجف را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان نجف

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما اصفهان نجف می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما اصفهان به نجف یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از اصفهان به نجف به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای اصفهان نجف با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس اصفهان نجف را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس اصفهان نجف را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما اصفهان نجف ماه ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان نجف را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما اصفهان نجف را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت اصفهان نجف از قیمت دو بلیط یکطرفه اصفهان نجف و نجف به اصفهان ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط چارتر اصفهان نجف

در میان پروازهای چارتر نجف، بلیط چارتر اصفهان نجف یکی از پرتردد‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر اصفهان نجف در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر نجف به اصفهان در مسیر برگشت کافی است پروازهای نجف را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط اصفهان نجف چارتر و یا بلیط چارتر نجف به اصفهان موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر نجف، می‌توانید به پرواز چارتر اصفهان به نجف و پرواز چارتر نجف به اصفهان دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نجف نمایید.

بلیط لحظه آخری اصفهان نجف

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری اصفهان نجف موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای اصفهان نجف به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری اصفهان نجف با قیمت بلیط سیستمی اصفهان نجف خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری اصفهان نجف دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری اصفهان نجف خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری اصفهان نجف را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما اصفهان نجف

  فاصله هوایی اصفهان تا نجف

مسافت پروازی اصفهان از نجف 705 کیلومتر (438 مایل) است.

  مدت زمان پرواز اصفهان نجف

طول پرواز اصفهان نجف به طور متوسط 1 ساعت و 15 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز اصفهان به نجف با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی اصفهان نجف

  ترکیش ایرلاین

IFN (فرودگاه شهید بهشتی اصفهان) ............... 1:50 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول) ...............2:30 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  قطر ایرویز

IFN (فرودگاه شهید بهشتی اصفهان) ............... 1:45 ............... DOH (فرودگاه دوحه) ...............2:00 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  فلای دبی

IFN (فرودگاه شهید بهشتی اصفهان) ............... 1:50 ............... DXB (فرودگاه دبی) ...............2:30 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  ایرلاین‌هایی که از اصفهان به نجف پرواز مستقیم دارند

هیچ یک از پروازهای اصفهان به نجف به صورت مستقیم انجام نمی‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز اصفهان نجف

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز اصفهان نجف، فلای دبی می‌باشد.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر اصفهان نجف

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر اصفهان نجف فلای دبی است.

  روزهای پرواز اصفهان به نجف

پروازهای اصفهان نجف تمامی روزهای هفته به جز روزهای چهارشنبه انجام می‌شود.