• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Istanbul---Van

خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول وان

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول وان در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای استانبول وان تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری استانبول وان و بلیط چارتر استانبول وان را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما وان استانبول را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز استانبول به وان فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما استانبول وان

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول وان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما استانبول وان به بهترین قیمت پرواز استانبول وان دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم استانبول وان و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) استانبول وان در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما استانبول وان هدر ندهید. بلیط هواپیمای استانبول وان را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری استانبول وان و بلیط چارتر هواپیما از استانبول به وان را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما استانبول وان را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما استانبول وان

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما استانبول وان می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما استانبول به وان یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از استانبول به وان به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای استانبول وان با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس استانبول وان را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس استانبول وان را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما استانبول وان ماه ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما استانبول وان را معمولا می‌توانید در روزهای دوشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما استانبول وان را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت استانبول وان از قیمت دو بلیط یکطرفه استانبول وان و وان به استانبول ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما استانبول وان

  فاصله هوایی استانبول تا وان

مسافت پروازی استانبول و وان 1227 کیلومتر (763 مایل) است.

  مدت زمان پرواز استانبول وان

طول پرواز استانبول وان به طور متوسط 2 ساعت و 5 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز استانبول به وان با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی استانبول وان

  ترکیش ایرلاین

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 2:20 ............... VAN (فرودگاه فرید ملن وان)

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول) ............... 2:05 ............... VAN (فرودگاه فرید ملن وان)

  پگاسوس

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول) ............... 1:55 ............... VAN (فرودگاه فرید ملن وان)

  آنادولوجت

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول) ............... 2:05 ............... VAN (فرودگاه فرید ملن وان)

  ترکیش و آنادولو جت

IST (فرودگاه جدید استانبول)............... 1:20 ............... ESB (فرودگاه اسن بوغا آنکارا) ............... 1:35 ............... VAN (فرودگاه فرید ملن وان)

  ایرلاین‌هایی که از استانبول به وان پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی ترکیش، آنادولو جت و پگاسوس از استانبول به وان به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز استانبول وان

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز استانبول وان ترکیش ایرلاین می‌باشد.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول وان

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول وان هواپیمایی ترکیش است. حدود 62% پروازهای بدون توقف استانبول وان توسط این ایرلاین انجام می‌شود.

  روزهای پرواز استانبول به وان

پروازهای استانبول وان تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.