• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Istanbul-Tabriz

خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول تبریز

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول تبریز در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پرواز های استانبول تبریز تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری استانبول به تبریز و بلیط چارتر استانبول تبریز را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت بلیط استانبول تبریز را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز از استانبول به تبریز فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.
برنامه پرواز استانبول تبریز با توجه به شرایط مختلف ممکن است تغییر کند. در حال حاضر می‌توانید برای پرواز استانبول تبریز بلیط هواپیمایی آتا، بلیط پرواز استانبول تبریز هواپیمایی ایران ایرتور و بلیط استانبول تبریز هواپیمایی ترکیش را خریداری نمایید.
همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز تبریز استانبول هواپیمایی آتا، بلیط تبریز استانبول هواپیمایی ایران ایرتور و پرواز تبریز به استانبول هواپیمایی ترکیش را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما استانبول تبریز

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول تبریز را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما استانبول تبریز به بهترین قیمت پرواز استانبول تبریز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم استانبول تبریز و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) استانبول تبریز در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما استانبول تبریز هدر ندهید. بلیط هواپیمای استانبول تبریز را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری استانبول تبریز و بلیط چارتر هواپیما از استانبول به تبریز را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما استانبول تبریز را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما استانبول تبریز

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما استانبول تبریز می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما استانبول به تبریز یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از استانبول به تبریز به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای استانبول تبریز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس استانبول تبریز را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس استانبول تبریز را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط استانبول تبریز ماه فوریه (ماه بهمن و اسفند) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما از استانبول به تبریز را می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما استانبول تبریز را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت استانبول تبریز از قیمت دو بلیط یکطرفه استانبول تبریز و تبریز به استانبول ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط چارتر استانبول تبریز

در صفحه نتایج جستجو بلیط استانبول تبریز فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر استانبول تبریز موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر تبریز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر استانبول تبریز نمایید.

بلیط لحظه آخری استانبول تبریز

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری استانبول تبریز موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای استانبول تبریز به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری استانبول تبریز با قیمت بلیط سیستمی استانبول تبریز خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری استانبول تبریز دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری استانبول تبریز خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری استانبول تبریز را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز

  فاصله هوایی استانبول تا تبریز

مسافت پروازی استانبول و تبریز 1537 کیلومتر (830 مایل) است.

  مدت زمان پرواز استانبول تبریز

طول پرواز استانبول تبریز به طور متوسط 2 ساعت و 40 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز از استانبول به تبریز با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  اختلاف ساعت استانبول تبریز چقدر است؟

ساعت رسمی استانبول حدود نیم ساعت از تبریز عقب‌تر است. برای مثال اگر ساعت در استانبول 12:00 باشد ساعت به وقت تبریز 12:30 خواهد بود.

  ایرلاین‌هایی که از استانبول به تبریز پرواز مستقیم دارند

پروازهای مستقیم استانبول تبریز توسط هواپیمایی آتا، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی ترکیش انجام می‌شود. پیشتر بليط پرواز تبريز تبریز توسط هواپیمایی ماهان ایر و هواپیمایی معراج نیز انجام می‌شد اما در حال حاضر این ایرلاین‌ها در مسیر استانبول تبریز پروازی ندارند.

  مسیر و طول مدت پروازهای مستقیم استانبول تبریز

  هواپیمایی آتا

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 2:30............... TBZ (فرودگاه شهید مدنی تبریز)

  هواپیمایی ترکیش ایرلاین

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 2:50............... TBZ (فرودگاه شهید مدنی تبریز)

  هواپیمایی ایران ایر تور

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 2:35............... TBZ (فرودگاه شهید مدنی تبریز)

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز استانبول تبریز

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز استانبول تبریز هواپیمایی آتا است.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول تبریز

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول تبریز هواپیمایی هواپیمایی ترکیش است.

  روزهای پرواز استانبول به تبریز

پروازهای استانبول تبریز روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می‌شود.

محبوب‌ترین پروازها از استانبول به ایران

  پرواز استانبول به تهران
  پرواز استانبول به شیراز
  پرواز استانبول به مشهد
  پرواز استانبول به اصفهان
  پرواز استانبول به اهواز

محبوب‌ترین پروازهای داخلی ایران به تبریز

  پرواز تهران به تبریز
  پرواز تهران به تبریز
  پرواز مشهد به تبریز
  پرواز اهواز به تبریز
  پرواز اصفهان به تبریز
  پرواز شیراز به تبریز

محبوب‌ترین پروازهای خارجی به تبریز

  پرواز باکو به تبریز
  پرواز آنکارا به تبریز