• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Istanbul---Antalya

خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول آنتالیا

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول آنتالیا در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای استانبول آنتالیا تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری استانبول آنتالیا و بلیط چارتر استانبول آنتالیا را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما آنتالیا استانبول را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز استانبول به آنتالیا فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما استانبول آنتالیا

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول آنتالیا را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما استانبول آنتالیا به بهترین قیمت پرواز استانبول آنتالیا دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم استانبول آنتالیا و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) استانبول آنتالیا در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما استانبول آنتالیا هدر ندهید. بلیط هواپیمای استانبول آنتالیا را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری استانبول آنتالیا و بلیط هواپیما چارتر استانبول آنتالیا را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما استانبول آنتالیا را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما استانبول آنتالیا

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما استانبول آنتالیا می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما استانبول به آنتالیا یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از استانبول به آنتالیا به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای استانبول آنتالیا با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس استانبول آنتالیا را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس استانبول آنتالیا را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما استانبول آنتالیا ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما استانبول آنتالیا را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما استانبول آنتالیا را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت استانبول آنتالیا از قیمت دو بلیط یکطرفه استانبول آنتالیا و آنتالیا به استانبول ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما استانبول آنتالیا

  فاصله هوایی استانبول تا آنتالیا

مسافت پروازی استانبول و آنتالیا 461 کیلومتر (287 مایل) است.

  مدت زمان پرواز استانبول آنتالیا

طول پرواز استانبول آنتالیا به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز استانبول به آنتالیا با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی استانبول آنتالیا

  پگاسوس

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 1:15 ............... AYT (فرودگاه آنتالیا)

  آنادولوجت

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 1:15 ............... AYT (فرودگاه آنتالیا)

  اُنور ایر

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 1:20 ............... AYT (فرودگاه آنتالیا)

  ترکیش

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 1:10 ............... AYT (فرودگاه آنتالیا)

  ترکیش و آنادولوجت

IST (فرودگاه جدید استانبول) ترکیش ............... 1:25 ............... ESB (فرودگاه اسن بوغا آنکارا) آنادولوجت ............... 1:10 ............... AYT (فرودگاه آنتالیا)

  ایرلاین‌هایی که از استانبول به آنتالیا پرواز مستقیم دارند

تمامی ایرلاین‌های مسیر استانبول آنتالیا پروازهای مستقیم دارند.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز استانبول آنتالیا

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز استانبول آنتالیا، پگاسوس و آنادولوجت می‌باشند.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول آنتالیا

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول آنتالیا هواپیمایی ترکیش است. حدود 50% پروازهای بدون توقف استانبول آنتالیا توسط این ایرلاین انجام می‌شود.

  روزهای پرواز استانبول به آنتالیا

پروازهای استانبول آنتالیا تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.