• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Urmia-Istanbul

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارومیه استانبول

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارومیه استانبول در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای ارومیه استانبول تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری ارومیه استانبول و بلیط چارتر ارومیه استانبول را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما استانبول ارومیه را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز ارومیه به استانبول فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما ارومیه استانبول

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما ارومیه استانبول را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما ارومیه استانبول به بهترین قیمت پرواز ارومیه استانبول دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم ارومیه استانبول و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) ارومیه استانبول در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما ارومیه استانبول هدر ندهید. بلیط هواپیمای ارومیه استانبول را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری ارومیه استانبول و بلیط چارتر هواپیما از ارومیه به استانبول را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما ارومیه استانبول را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه استانبول

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما ارومیه استانبول می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما ارومیه به استانبول یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از ارومیه به استانبول به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای ارومیه استانبول با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس ارومیه استانبول را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس ارومیه استانبول را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما ارومیه استانبول ماه ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما ارومیه استانبول را معمولا می‌توانید در روزهای پنجشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما ارومیه استانبول را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت ارومیه استانبول از قیمت دو بلیط یکطرفه ارومیه استانبول و استانبول به ارومیه ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما ارومیه استانبول

  فاصله هوایی ارومیه تا استانبول

مسافت پروازی ارومیه از استانبول 1463 کیلومتر (909 مایل) است.

  مدت زمان پرواز ارومیه استانبول

طول پرواز ارومیه استانبول به طور متوسط 2 ساعت و 30 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز ارومیه به استانبول با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی ارومیه استانبول

  هواپیمایی آتا

OMH (فرودگاه ارومیه) ............... 2:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

  ایرلاین‌هایی که از ارومیه به استانبول پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی آتا از ارومیه به استانبول به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز ارومیه استانبول

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز ارومیه استانبول، هواپیمایی آتا می‌باشد.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر ارومیه استانبول

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر ارومیه استانبول هواپیمایی آتا است. 100% پروازهای بدون توقف ارومیه استانبول توسط این ایرلاین انجام می‌شود.

  روزهای پرواز ارومیه به استانبول

پروازهای ارومیه استانبول روزهای دوشنبه و پنجشنبه انجام می‌شود.