• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

کویت Kuwait Airways

پرواز به kuwait-logo

کویت ایرویز شرکت هواپیمایی ملی کویت است که مقر اصلی آن فرودگاه بین المللی کویت است که در حال حاضر 23 فروند هواپیما در ناوگان خود دارد. کویت ایرویز پروازهای منظمی از فرودگاه کویت به خاورمیانه، هند، اروپا، آسیای جنوب شرقی و آمریکای شمالی دارد. این شرکت عضو پیمان حمل‌ و نقل هوایی عرب است. هواپیمایی کویت ایرویز 38 مقصد بین‌المللی در سراسر قاره آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و خاورمیانه دارد. این شرکت هواپیمایی از ایران تنها تهران جزو مقصدهای پروازی‌اش است.
مهمانداران هواپیمایی کویت ایرویز یکی از آموزش دیده ترین مهمانداران بین شرکت‌های هواپیمایی می‌باشند و به علت وجود مهماندار از ملیت‌های مختلف امکان صحبت با زبان های مختلف را دارند.

راهنمای خرید بلیط پرواز کویت ایرویز

برای خرید آنلاین بلیط پرواز کویت ایرویز، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای کویت ایرویز برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای کویت ایرویز ، انواع بلیط ارزان کویت ایرویز و بلیط لحظه آخری کویت ایرویز نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط کویت ایرویز را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز کویت ایرویز بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز کویت ایرویز

بعد از تکمیل کردن رزرو آنلاین کویت ایرویز می‌توان کارت پرواز را از 24 ساعت قبل از پرواز تا یک تا سه ساعت مانده به پرواز دریافت کرد. زمان دقیق دریافت آنلاین کارت پرواز بستگی به محل پرواز دارد. برای دریافت کارت پرواز مسافرین باید شماره پرواز و تاییدیه شماره رزرو را بدانند. مسافرانی که کارت پرواز دریافت کردند می‌توانند آن را پرینت بگیرند یا در صورت نیاز مشخصات خود را اصلاح کنند و به آدرس دیگری ایمیل کنند.

کلاس های پروازی هواپیمایی کویت ایرویز

  فرست کلاس

در این کلاس پروازی خدمات ویژه‌ای به مسافران ارائه می‌گردد به طور مثال در فرودگاه لندن مسافران می‌توانند سرویس استفاده از لیموزین را رزرو کنند. در هواپیما سرویس ویژه‌ای برای درخواست مسافران در نظر گرفته شده که موجب می‌شود سفر آرام و راحتی را داشته باشند.
صندلی فرست کلاس تک نفره، مبله، اتاقک مانند و خصوصی است. امکانات رفاهی فرست کلاس متفاوت است و شامل تلویزیون خصوصی با ریموت کنترل، لپ‌تاپ، سرویس اینترنت ماهواره‌ای، صندلی‌های اتوماتیک با قابلیت تنظیم زیر پا، پشت و پشتی سر به حالت یک بالش انعطاف پذیر و سرویس بهداشتی جداگانه است. در این کلاس پروازی غذای گرم سرو می شود و انتخاب نوع غذا با مسافر و از روی منوی غذایی است. در واقع سرویس کترینگ این کلاس پروازی متفاوت است و همچنین از کیفیت بالاتری نیز برخوردار است. از نظر پذیرایی نیز مهمانداران این کلاس پروازی با تجربه‌تر و توجه خاصی به مسافران دارند.

  بیزنس کلاس

صندلی این کلاس پروازی در دو ردیف جدا هستند و در جلوی کلاس اکونومی و با فاصله‌ بیشتری از هم قرار دارند. صندلی‌های بیزنس کلاس مبله هستند و اگرچه نسبت به فرست کلاس از درجه پایین‌تری برخوردار هستند ولی راحت و اتوماتیک و جادار هستند. امکانات کنترل صوتی و تصویری در کابین این کلاس‌ها به صورت همگانی وجود دارد.

  اکونومی کلاس

کلاس اکونومی آخرین کلاس پروازی است که در ایران رواج دارد و مشتریان آن مسافران عادی هستند. کلاسی اکونومی در یک پرواز بیشتر صندلی‌ها را به خود اختصاص می‌دهد. صندلی‌های کلاس اقتصادی در ردیف‌های کنار هم قرار دارند.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی کویت ایرویز

هواپیمایی کویت ایرویز در برنامه پروازی خارجی خود پروازهای منظمی را به بیشتر شهرهای آسیایی و خاورمیانه دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط این پروازهای خارجی کویت ایرویز را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای خارجی کویت ایرویز، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی کویت ایرویز

مقدار بار دستی مسافران کویت ایرویز که می‌توانند با خود به داخل کابین بیاورند با توجه به نوع بلیط متفاوت است. برای فرست کلاس و بیزنس کلاس یک بار دستی به وزن کمتر از 11 کیلوگرم و در کلاس اکونومی یک بار دستی به وزن کمتر از 7 کیلوگرم مجاز می‌باشد.
علاوه بر این یک کیف لپ‌تاپ کوچک نیز بدون توجه به نوع بلیط برای بردن به داخل کابین مجاز است.
حداکثر ابعاد مجاز 25*46*56 سانتی‌متر می‌باشد. اقلام اضافی که خارج از این قوانین باشند محاسبه شده و ممکن است به آن هزینه بار اضافی تعلق بگیرد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی کویت ایرویز

مقدار پذیرش بار مجاز به نوع بلیط خریداری شده بستگی دارد. برای مثال مسافرانی که به ایالات متحده امریکا سفر می‌کنند می‌توانند دو عدد بار مجاز به همراه داشته باشند. برای مسافران فرست کلاس هرکدام می‌تواند حداکثر 32 کیلوگرم باشد. برای بیزنس کلاس و اکونومی هر کدام می‌تواند حداکثر 23 کیلوگرم باشد.
برای مقاصد دیگر قوانین به طور مشابه اعمال می‌گردد بجز مسافران کلاس اکونومی که تنها مجاز به حمل یک بار با حداکثر وزن 32 کیلوگرم می‌باشند. تجهیزات ورزشی و آلات موسیقی اگر از اندازه و وزن نرمال بار دستی بیشتر باشند متحمل هزینه بالایی خواهند شد.

ناوگان هوایی هواپیمایی کویت ایرویز

کویت ایرویز 28 فروند هواپیما در ناوگان خود دارد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A320-200
  ایرباس A320neo
  ایرباس A330-200
  ایرباس A350-900
  بوئینگ 747
  بوئینگ 777

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی کویت ایرویز

 • نام ایرلاین: کویت ایرویز
 • کد KU :IATA
 • سال تاسیس: 1953
 • مقر اصلی: فروانیه، کویت
 • وب سایت هواپیمایی کویت ایرویز: www.kuwaitairways.com
پرواز به Kuwait-first-class
پرواز به kweit
پرواز به kweit