• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

پویا ایر Pouya Air

پرواز به pouya-air

شرکت هواپیمایی پویا یکی از جوانترین ایرلاین‌های ایرانی است که در سال 2008 تاسیس شد. قطب اصلی این شرکت هواپیمایی در فرودگاه مهرآباد تهران است. این ایرلاین که در ابتدا با نام پارس ایر کارگو شناخته می‌شد،‌ در زمینه حمل ونقل بار به صورت بین‌المللی فعال بود. و وظیفه حمل بار به 5 قاره جهان را داشت. پس از آن نام خود را به یاس ایر تغییر داد و سرانجام در سال 2012 نام پویا ایر را برای خود برگزید. هدف اصلی پویا ایر حمل بار های سنگین در مسافت‌های طولانی است، به طوریکه حمل انواع بار از جمله محموله‌های بزرگ،‌ حیوانات زنده،‌ و انواع کالاها را به 5 قاره دنیا بر عهده دارد. اما در کنار حمل بار این شرکت هواپیمایی تعدادی از هواپیماهای خود را تغییر داده تا قابلیت جابجایی مسافر نیز داشته باشند. هواپیماهای ایر پویا با داشتن محیطی عالی و صندلی‌های راحت و تاشو و بسته‌های خدماتی مخصوص قابلیت جابجایی 52 مسافر را دارند. از دیگر خدمات این شرکت هواپیمایی می‌توان به ایرتاکسی اشاره کرد. این قابلیت از تابستان سال 1396 به خدمات پویا ایر اضافه شد. هواپیماهای این بخش قابلیت جابجایی 17 مسافر را دارند و برای سفرهای خانوادگی بسیار مناسب هستند.

راهنمای خرید بلیط پرواز پویا ایر

برای خرید آنلاین بلیط پرواز پویا ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای پویا ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای پویا ایر ، انواع بلیط ارزان پویا ایر و بلیط لحظه آخری پویا ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط پویا ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز پویا ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز پویا ایر

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی پویا ایر وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی پویا ایر

  فرست کلاس

فرست کلس بالاترین سطح از کلاس های پروازی است که معمولا مورد استفاده اشخاص مهم و به خصوص است. افرادی که بلیط این سطح پروازی را خریداری می کنند در قسمتی جداگانه از دیگر سطوح پروازی قرار می گیرند. امکانات رفاهی و سطح خدمات در این سطح پروازی کاملا متفاوت است. امکاناتی همچون اتاقک اختصاصی، مبل و صندلی، تلویزیون، اینترنت، کامپیوتر و سرویس بهداشتی جداگانه برخی از امکانات پایه این سطح پروازی است. کلاس پروازی فرست کلاس انتخاب بسیار خوبی برای پروازهای طولانی است. همچنین سطح خدمات نیز در کلاس های پروازی فرست کلس نسبت به دیگر کلاس های پروازی بالاتر است.

  بیزینس کلاس

در رده بعدی کلاس پروازی تجاری قرار دارد که امکانات خوبی نسبت به پروازهای اقتصادی در اختیار شما قرار می دهد. دو صندلی جادار، راحت و اتوماتیک و امکانات صوتی تصویری، بعلاوه خدمات جا به جایی اختصاصی و سرویس کترینگ منحصر به فرد برخی از ویژگی های این کلاس پروازی هستند. قیمت بلیط کلاس تجاری از کلاس فرست کلس پایین تر و از کلاس پروازی اقتصادی بالاتر است.

  اکونومی

در این کلاس پروازی امکانات رفاهی معمولی و پایه در اختیار مسافران قرار می گیرد. همچنین شما با خرید بلیط کلاس اقتصادی تنها از یک صندلی برخوردار خواهید بود و قیمت این سطح نیز پایین تر از دیگر سطوح پروازی قرار دارد. معمولا کلاس پروازی اقتصادی در تمام شرکت های هواپیمایی موجود است.

PHOTOS

ناوگان هوایی هواپیمایی پویا ایر

در حال حاضر تعداد 7 فروند هواپیما در ناوگان هوایی پویا ایر در شرایط پرواز هستند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  3 فروند آنتونوف 200-74
  2 فروند امبرائر ERJ-145
  یک فروند هاربین Y-12


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی پویا ایر

 • نام ایرلاین: پویا ایر
 • کد Z4 :IATA
 • سال تاسیس: 1387
 • مقر اصلی: تهران، ایران
 • وب سایت هواپیمایی پویا ایر : pouyaair.com/index.html
پرواز به pouya-seats-eco
پرواز به pouya-air-plane
پرواز به pouya-air-seats