• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

ویولینگ ایرلاینز Vueling Airlines

پرواز به logo-vueling

ایرلاین اسپانیایی Vueling در سال 2004 تاسیس شد و مقر اصلیش در کاتالونیاست؛ یکی از ایرلاین های ارزان قیمت اروپایی که البته فرودگاه رم و بارسلون نیز مقر این ایرلاین به شمار می‌رود. ایرلاین Vueling در 145 مقصد متفاوت در دنیا پرواز می‌کند و ناوگان هوایی با بیش از 100 هواپیما دارد. اگرچه بیشتر پروازهای ویلینگ به مقاصد اروپایی است اما این ایرلاین به شهرهایی در آفریقا و آسیا نیز پرواز دارد. برخی شهرهای فرانسه از جمله نیس و پاریس، شهرهای آلمان از جمله برلین، دوسلدورف و فرانکفورت در لیست مقاصد پرطرفدار این ایرلاین هستند.

راهنمای خرید بلیط پرواز ویولینگ

برای خرید آنلاین بلیط پرواز ویولینگ، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ویولینگ برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای ویولینگ ، انواع بلیط ارزان ویولینگ و بلیط لحظه آخری ویولینگ نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط ویولینگ را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز ویولینگ بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز ویولینگ

دریافت آنلاین کارت پرواز ایرلاین ویولینگ، از زمانی که مسافران بلیط خود را خریداری می‌کنند آغاز می‌شود و تا 4 ساعت مانده به پرواز ادامه دارد. برای چک این آنلاین ایرلاین ویولینگ، مسافران باید کد بوکینگ خود را همراه با ایمیل یا منطقه یا مقصد وارد کنند. مسافران می‌توان کارت پرواز خود را پرینت کنند و یا آن را روی گوشی موبایل خود ذخیره کنند.

کلاس های پروازی هواپیمایی ویولینگ

  اکسلنس فیر (Excellence Fare)

این نوع بلیط ویولینگ مزایایی نسبت به دیگر بلیط های این ایرلاین دارد. مسافران می توانند صندلی‌های ردیف جلو را انتخاب کنند، امکان حمل بار رایگان دارند و می‌توانند پرواز خود را تغییر دهند.

  اپتیما فیر (Optima Fare)

در این نوع بلیط مسافران می‌توانند صندلی خود را انتخاب کنند و بار مجاز تا وزن 23 کیلوگرم داشته باشند.

  بیسیک فیر (Basic Fare)

در این نوع بلیط مسافران بهترین قیمت را دریافت می کنند اما به جز بار دستی، امکان حمل بار ندارند و در صورت داشتن بار، باید هزینه اضافه پرداخت کنند.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی ویولینگ

هواپیمایی ویولینگ در برنامه پروازی خود پروازهای داخلی و خارجی زیادی را به شهرهای اسپانیا و دیگر شهرهای اروپا دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای داخلی و خارجی هواپیمایی ویولینگ را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای ویولینگ، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی ویولینگ

همه مسافران پروازهای ویولینگ می‌توانند یک بار دستی مجاز همراه خود به کابین ببرند. وزن این بار مجاز دستی نباید از 10 کیلوگرم و ابعاد آن نباید از 55 در 40 در 20 سانتی‌متر بیشتر باشد. بار مجاز دستی برای کسانی که بلیط اکسلنت فیر (Excellence Fare) ویولینگ را خریداری کرده‌اند، تا 14 کیلوگرم مجاز است.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی ویولینگ

میزان بار مجاز برای تحویل به پذیرش در پروازهای ویولینگ، بسته به نوع بلیط خریداری شده متفاوت است. مسافرانی که بلیط‌های اکسلنت فیر (Excellence Fare)، اپتیما فیر (Optima Fare) و اکونومی چکد (Economy Checked) را خریداری کرده‌اند می‌توانند چمدان یا بار خود را رایگان تحویل دهند. وزن بار در این شرایط نباید بیشتر از 23 کیلوگرم باشد. مسافرانی که سایر بلیط‌های ویولینگ را خریداری کرده‌اند برای حمل بار باید هزینه اضافی بپردازند. مسافران همچنین می‌توانند بار اضافی را به‌طور آنلاین خریداری کنند.

ناوگان هوایی هواپیمایی ویولینگ

ایرلاین ویولینگ در ناوگان هواپیمایی خود تنها از هواپیماهای ایرباس استفاده می‌کند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A319
  ایرباس A320
  ایرباس A321
سایر اطلاعات درباره هواپیمایی ویولینگ

 • نام ایرلاین: Vueling
 • کد VY :IATA
 • سال تاسیس: 2004
 • مقر اصلی: کاتالونیا
 • وب سایت هواپیمایی ویولینگ : www.vueling.com
پرواز به vueling
پرواز به vueling
پرواز به vueling