• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

وارش Varesh

پرواز به varesh-logo

شرکت هواپیمایی وارش جوان‌ترین ایرلاین کشور است که کار خود را از سال 1396 شروع کرد. این شرکت هواپیمایی در قالب سهامی خاص تاسیس شد و با محوریت استان مازندران آغاز به کار کرد. وارش در گویش مازندرانی به معنی باران است. قطب اصلی هواپیمایی وارش در شهر ساری است و این شرکت هواپیمایی اولین ایرلاین استان مازندران است. یکی از اولویت‌های اصلی این شرکت هواپیمایی تضمین ایمنی پرواز در کنار ارتقا سطح کیفی پروازها است. هدف اصلی شرکت هواپیمایی وارش توسعه زیرساخت‌های صنعت هوایی استان مازندران است و در این راستا برای دستیابی به اهداف خود،‌ از وجود نیروهای متخصص بهره می‌برد. شرکت هواپیمایی وارش در نظر دارد تا در قدم نخست پروازهای داخلی را پوشش دهد و در آینده فعالیت‌های خود را در سطح بین‌المللی گسترش دهد. این شرکت هواپیمایی از تاریخ 17 مهر 1397 با پرواز از فرودگاه مهرآباد به سمت ساری،‌ رسما فعالیت خود را آغاز کرد. دومین پرواز این شرکت هواپیمایی نیز در همان تاریخ از فرودگاه ساری به سمت فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد صورت گرفت. در حال حاضر هواپیمایی وارش به شهرهای شیراز، اهواز، تبریز، اصفهان، تهران، مشهد، کیش، ساری، رامسر و گرگان پرواز دارد.

راهنمای خرید بلیط پرواز وارش

برای خرید آنلاین بلیط پرواز وارش، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای وارش برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای وارش ، انواع بلیط ارزان وارش و بلیط لحظه آخری وارش نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط وارش را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز وارش بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز وارش

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی وارش وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی وارش

  کلاس اکونومی

هواپیمایی وارش فقط دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی می‌باشد.

PHOTOS

بار دستی مجاز هواپیمایی وارش

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای وارش نباید بیش از 5 کیلوگرم باشد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی وارش

پذیرش بار مجاز در پروازهای وارش حداکثر 20 کیلوگرم می‌باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی وارش

ناوگان هوایی وارش شامل 4 فروند هواپیمای بوئینگ می‌باشد.

 2 فروند بوئینگ B737-300
 2 فروند بوئینگ B737-500


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی وارش

 • نام ایرلاین: وارش
 • کد VR :IATA
 • سال تاسیس: 1396
 • مقر اصلی: ساری، ایران
 • وب سایت هواپیمایی وارش : varesh.aero
پرواز به varesh-plane
پرواز به varesh-crew
پرواز به varesh