• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

معراج ایر Meraj Air

پرواز به meraj-airline-logo

شرکت هواپیمایی معراج ایرلاین جوان ایرانی است که در سال 1389 تاسیس شد. دفتر اصلی این شرکت در تهران قرار دارد. با وجودیکه زمان زیادی از تاسیس این شرکت هواپیمایی نمی‌گذرد، در همین مدت زمان کم توانسته است با به کارگیری نیرو و کادر پروازی جوان و همچنین با داشتن ناوگانی جوان و مدرن به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند. شرکت هواپیمایی معراج، در سال 1392 اولین ایرلاین ایرانی بود که موفق به کسب گواهینامه " مدیریت تداوم صلاحیت پروازی " شد. همچنین این ایرلاین توانست در سال 1393 با میانگین زمانی 7 دقیقه تاخیر،‌ رتبه نخست کمترین تاخیر پروازی را از آن خود کند. در سال 1395 نیز رکورد طولانی‌ترین پرواز ایرانی را به نام خود ثبت کرد. این پرواز که حامل هیئت دیپلماتیک ایران از سیدنی به تهران بود، ‌17 ساعت به طول انجامید. در سال جاری نیز طبق آخرین آمار، هواپیمایی معراج با 83 درصد پرواز بدون تاخیر،‌ رتبه نخست کشور را در پروازهای موقع کسب کرده است. همچنین لوگوی این شرکت متشکل از دایره‌ای با دو بال به رنگ‌های قرمز و آبی است که نماد پرواز،‌ حرکت،‌ کمال و یکپارچگی هستند. همچنین رنگ آبی در این لوگو به معنای آرامش و رنگ قرمز نمایانگر قدرت و انرژی است. هواپیمایی معراج در حال حاضر دارای 52 مسیر داخلی و خارجی است. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر به اکثر شهرهای ایران و به کشورهایی نظیر بلغارستان،‌ تایلند، هند، روسیه،‌ گرجستان، ترکیه،‌ عراق،‌ کویت و امارات پرواز دارد.

راهنمای خرید بلیط پرواز معراج

برای خرید آنلاین بلیط پرواز معراج، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای معراج برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای معراج ، انواع بلیط ارزان معراج و بلیط لحظه آخری معراج نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط معراج را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز معراج بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز معراج

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی معراج وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی معراج

  فرست کلاس معراج

در حال حاضر تعداد محدودی از هواپیماهای شرکت هواپیماهایی معراج دارای صندلی فرست کلاس می‌باشند. صندلی‌های آن بسیار مدرن و راحت هستند و این کلاس پروازی از وجود کادری مجرب و آموزش دیده،‌ پذیرایی خوب و سرگرمی‌های داخل پروازی و بسیاری امکانات دیگر بهره می‌برد.

  بیزینس کلاس معراج

صندلی‌های این کلاس پروازی جدید و مدرن هستند. به طوریکه امکان تنظیم و تغییر صندلی‌ها در چندین جهت و تبدیل آن‌ها به تخت خواب وجود دارد. از دیگر امکانات این کلاس پروازی می‌توان به کترینگ مناسب، ‌سرگرمی‌های در حین پرواز،‌ و صندلی‌های دارای LCD اشاره کرد.

  اکونومی کلاس معراج

در این کلاس پروازی نیز هواپیمایی معراج سعی کرده است تا با افزایش فاصله صندلی‌ها، راحتی بیشتری برای مسافران به وجود بیاورد. همچنین این کلاس پروازی از وجود کادر مهمانداری خوب و پذیرایی عالی بهره می‌برد.

PHOTOS

بار دستی مجاز هواپیمایی معراج

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای معراج در کلاس‌های اکونومی 5 کیلوگرم و در کلاس‌های بیزینس 7 کیلوگرم می‌باشد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی معراج

پذیرش بار مجاز در پروازهای معراج برای پروازهای داخلی به شرح زیر است:

 • بیزینس کلاس:‌30 کیلوگرم
 • اکونومی: 20 کیلوگرم
 • اکونومی پلاس: 25 کیلوگرم

همچنین پذیرش بار مجاز در پروازهای معراج برای پروازهای خارجی به شرح زیر است:

 • بیزینس کلاس: 40 کیلوگرم
 • اکونومی: 30 کیلوگرم
 • اکونومی پلاس: 35 کیلوگرم

ناوگان هوایی هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج از ناوگانی پیشرفته و جدید بهره می‌برد. در حال حاضر این ایرلاین 6 فروند هواپیما در ایرلاین خود دارد که همگی در شرایط پروازی هستند.

از جمله ناوگان هوایی معراج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 ایرباس A320
 ایرباس A321
 ایرباس A300
 ایرباس A600
 ایرباس A340


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی معراج

 • نام ایرلاین: معراج
 • کد JI :IATA
 • سال تاسیس: 1389
 • مقر اصلی: تهران، ایران
 • وب سایت هواپیمایی معراج : http://www.meraj.aero
پرواز به meraj-seats
پرواز به meraj-airlines-kateing
پرواز به meraj-services