• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

لوفتهانزا Lufthansa

پرواز به logo-lufthansa

هواپیمایی لوفت هانزا، بزرگترین ایرلاین آلمان و قاره اروپا است که با ناوگان هواپیمایی بزرگ و قدرتمندش بیشترین تعداد پرواز و حمل مسافر در اروپا را دارد. ارائه خدمات سطح بالا برای مسافران و راحتی بیشتر در پرواز از ویژگی‌های این ایرلاین است؛ خدماتی که البته منجر به قیمتی بالاتر نیز می‌شود. این هواپیمایی نزدیک به 100 سال است که به فعالیت خود ادامه می‌دهد و مقر اصلی آن فرودگاه فرانکفورت و کلن است. بیشتر پروازهای لوفت هانزا از شهرهای فرانکفورت و مونیخ انجام می‌شود. هواپیمایی لوفت هانزا در تمامی روزهای هفته از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد فرانکفورت و برعکس پرواز دارد.
نوسازی پیوسته ناوگان در لوفت هانزا باعث شده تا اکنون ناوگان 277 فروندی این ایرلاین شامل هواپیماهای جدید بوئینگ و ایرباس باشد؛ هواپیماهایی که تحمل سفرهای طولانی مدت را برای مسافران راحتتر میکنند.
در مورد تاریخچه هواپیمایی لوفت هانزا بیشتر بخوانید.

راهنمای خرید بلیط پرواز لوفت هانزا

برای خرید آنلاین بلیط پرواز لوفت هانزا، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای لوفت هانزا برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای لوفت هانزا ، انواع بلیط ارزان لوفت هانزا و بلیط لحظه آخری لوفت هانزا نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط لوفت هانزا را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز لوفت هانزا بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز لوفت هانزا

دریافت آنلاین کارت پرواز در ایرلاین لوفت هانزا 23 ساعت قبل از ساعت زمانبندی شده پرواز امکانپذیر است. مسافران می توانند صندلی خود را انتخاب کنند و کارت پرواز خود را پرینت بگیرند. مسافران می‌توانند با گوشی موبایل خود چک این کنند و درخواست کارت پرواز الکترونیکی نمایند تا به موبایلشان ارسال شود. مسافران از طریق دستگاه های مخصوص در فرودگاه نیز قادر به چک این برای پرواز خود هستند.

کلاس های پروازی هواپیمایی لوفت هانزا

  فرست کلاس

این کلاس پروازی در مسیرهای بین المللی و در هواپیماهای بزرگ و پهن پیکر ایرباس A330، ایرباس A340، طبقه بالای ایرباس A380 و همچنین طبقه بالای بوئینگ 747 ارائه می‌شود. صندلی‌هایی بزرگ‌تر و راحت‌تر که قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب دو متری دارند، پریز برای شارژ لپ‌تاپ و امکانات صوتی و تصویری از جمله خدماتی است که در اختیار مسافران فرست کلاس لوفت هانزا است. وعده‌های غذایی متنوع نیز بر اساس درخواست مسافران در اختیار آنها قرار می‌گیرد. لوفت هانزا در بیشتر فرودگاه‌ها کانترهای جداگانه‌ای برای مسافران فرست کلاس دارد و در فرانکفورت و مونیخ نیز سالن استراحت اختصاصی برای آنها فراهم کرده است. این ایرلاین در مقر اصلی خود یعنی فرانکفورت، ترمینال جداگانه‌ای نیز برای مسافران فرست کلاس دارد. این مسافران همچنین می توانند از خدمات استراحت پس از سفر، در پایان پرواز استفاده کنند.

  بیزنس کلاس

کلاس بیزنس هواپیمایی لوفت هانزا صندلی‌هایی با قابلیت تبدیل شدن به تخت کاملا مسطح و 2 متری در اخیتار مسافران قرار می‌دهد و امکاناتی همچون پریز برای شارژ لپتاپ و سرگرمی‌های صوتی تصویری نیز برای مسافران بیزنس کلاس فراهم است. این شرکت در همه فرودگاه برای مسافران بیزنس کلاس کانتر جداگانه‌ای برای دریافت کارت پرواز و در اکثر فرودگاه‌ها نیز سالن استراحت جداگانه برای آنها دارد. سالن استراحت در فرودگاه فرانکفورت برای مسافران بیزنس کلاس این شرکت در پروازهای ورودی نیز آماده پذیرایی از این مسافران است.

  پریمیوم اکونومی

این کلاس پروازی از سال 2014 در هواپیماهای پهن پیکر این شرکت از جمله بوئینگ 8-747 معرفی شد. صندلی‌های این کلاس پرواز 38 اینچی است و فضایی بیشتری از صندلی های اکونومی در اختیار مسافران می‌دهد. کلاس پریمیوم اکونومی نمایشگرهای 11 یا 12 اینچی برای مسافران فراهم می‌کند و دسته‌های صندلی‌ها برای تکیه دست عریض‌تر است، در نتیجه راحتی بیشتری برای مسافران به همراه دارد.

  اکونومی کلاس

همه صندلی‌ها در این کلاس‌های پروازی 31 اینچی هستند و تنها در ایرباس 380، صندلی‌های 33 اینچی برای مسافران کلاس پروازی اکونومی قرار داده شده است. نمایشگر پشت صندلی روبرویی که 11 یا 12 اینچی است و همچنین وعده غذایی و نوشیدنی نیز در کلاس اکونومی لوفت هانزا برای مسافران فراهم شده است.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت هانزا در برنامه پروازی خارجی خود پروازهای منظمی را به بیشتر شهرهای اروپا، آمریکا و کانادا دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط این پروازهای خارجی لوفت هانزا را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان انبوه پروازهای خارجی لوفت هانزا، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی لوفت هانزا

میزان بار دستی مجاز مسافر در پروازهای بین المللی لوفت هانزا در کلاس های پروازی مختلف، تغییر می‌کند. وزن بار دستی تا حداکثر 8 کیلوگرم و ابعاد 55 در 40 در 23 سانتی متر مجاز است. در این هواپیمایی در فرست کلاس و بیزنس کلاس، همراه داشتن دو ساک دستی مجاز است. در کلاس‌های پریمیوم اکونومی و اکونومی نیز یک همراه داشتن یک ساک دستی برای مسافران مجاز است.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی لوفت هانزا

بار مجاز برای تحویل در هنگام دریافت کارت پرواز در کلاس‌های مختلف پروازی لوفت هانزا و همچنین در مسیرهای اروپایی و مسیرهای بین‌المللی با هم فرق می‌کند. حداکثر اندازه مجاز چمدان 158 سانتیمتر (طول + عرض + ارتفاع) است. باز مجاز در مسیرهای بین‌المللی برای کلاس‌های اکونومی و پریمیوم اکونومی معادل یک چمدان با حداکثر وزن 23 کیلوگرم است. در بیزنس کلاس بار مجاز معادل دو چمدان با وزن 32 کیلوگرم و در فرست کلاس نیز بار مجاز معادل سه چمدان با وزن حداکثر 32 کیلوگرم است.
در مسیرهای اروپایی کلاس های پروازی و بار مجاز تغییر می‌کند. در کلاس اکونومی لایت، تنها یک بار دستی با وزن حداکثر 8 کیلوگرم مجاز است. در کلاس اکونومی کلاسیک یک بار دستی با حداکثر وزن 8 کیلوگرم و یک چمدان با حداکثر وزن 23 کیلوگرم مجاز است. در کلاس اکونومی فلکس یک بار دستی تا حداکثر وزن 8 کیلوگرم و یک چمدان تا حداکثر وزن 23 کیلوگرم و در کلاس بیزنس 2 بار دستی با حداکثر وزن 8 کیلوگرم و دو چمدان با حداکثر وزن 32 کیلوگرم مجاز است.

ناوگان هوایی هواپیمایی لوفت هانزا

ایرلاین لوفت هانزا با ناوگان بزرگ و قدرتمندش از جدیدترین و مجهزترین هواپیماهای روز دنیا استفاده می‌کند. به همین دلیل هم پروازهای این شرکت همیشه مورد توجه مسافرانی است که به پروازهایی ایمن و راحت می‌اندیشند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A380-800
  بوئینگ 747
  بوئینگ 747
  ایرباس A350-900
  ایرباس A340-600
  ایرباس A340-300
  ایرباس A330-300
  ایرباس A321-100/200
 
 
 
 

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی لوفت هانزا

 • لوفت هانزا: قبل از خریدن بلیط حتما اطلاعات کامل و دقیق را از وبسایت ایرلاین چک کنید زیرا ممکن است اطلاعات مربوط به کلاس پروازی، بار مجاز و برخی اطلاعات دیگر، در مسیرهای مختلف پروازی و یا بسته به شرایط تغییر کند.
 • کد LH :IATA
 • سال تاسیس: 1926
 • مقر اصلی: فرانکفورت و کلن
 • وب سایت هواپیمایی لوفت هانزا : Lufthansa.com
پرواز به Lufthansa
پرواز به a-first-class-lufthansa
پرواز به Lufthansa