• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

ساها Saha

پرواز به saha-logo

شرکت هواپیمایی ساها که نام آن، مخفف عبارت" سرویس ارتباط هوایی ارتش" است،‌ در سال 1369 به مرکزیت تهران تاسیس شد. همانطور که از نام این شرکت هواپیمایی پیداست،‌ ساها توسط نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده است و در ابتدا وظیفه آن جابجایی پرسنل ارتش بود. اما بعدها جابجایی افراد غیرنظامی را نیز عهده‌دار شد. در گذشته پروازهای ساها توسط 5 فروند بوئینگ 707 صورت می‌گرفت و پروازهای باربری آن را نیز 2 فروند هواپیمای بوئینگ 747 انجام می‌دادند. اما در سال 1393شرکت هواپیمایی کشوری به دلیل فرسوده بودن ناوگان این ایرلاین از آن لغو امتیاز کرد و به این ترتیب از ادامه فعالیت‌های هواپیمایی ساها جلوگیری شد. جالب است بدانید که این مدل هواپیماهای بوئینگ 707 از آخرین مدل‌های هواپیماهای بوئینگ بود و در آن زمان در هیچ جای جهان مورد استفاده قرار نمی‌گرفت. سرانجام ساها پس از دو سال و نیم دوری از صنعت هوایی کشور، ‌تصمیم به تعویض هواپیماهای خود گرفت و درست زمانی که خبری از این شرکت هوایی نبود،‌ توانست با جدید کردن ناوگان خود و خریداری دو بوئینگ 737 مجددا مجوزهای لازم برای ادامه کار را کسب کند، ‌و در اسفندماه 1395 پروازهای خود را از سر بگیرد. لازم به ذکر است که شرکت هواپیمایی ساها بیشترین سابقه پروازی را در حمل و نقل داخلی دارد و درصدد است تا با ارائه خدمات مطلوب و به کارگیری تیمی متخصص و آموزش دیده سابقه درخشان خود را احیا کند. در حال حاضر هواپیمایی ساها از فرودگاه مهرآباد به شهرهای مشهد،‌کیش،‌ عسلویه و شیراز پرواز دارد.

راهنمای خرید بلیط پرواز ساها

برای خرید آنلاین بلیط پرواز ساها، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ساها برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای ساها ، انواع بلیط ارزان ساها و بلیط لحظه آخری ساها نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط ساها را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز ساها بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز ساها

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی ساها وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی ساها

  کلاس اکونومی

هواپیمایی ساها فقط دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی می‌باشد.

PHOTOS

بار دستی مجاز هواپیمایی ساها

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای ساها نباید بیش از 5 کیلوگرم باشد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی ساها

پذیرش بار مجاز در پروازهای ساها حداکثر 20 کیلوگرم می‌باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی ساها

ناوگان هوایی ساها شامل 3 فروند هواپیمای بوئینگ می‌باشد.

 3 فروند بوئینگ 737


سایر اطلاعات هواپیمایی ساها

 • نام ایرلاین: ساها
 • کد Z3 :IATA
 • سال تاسیس: 1369
 • مقر اصلی: تهران، ایران
 • وب سایت هواپیمایی ساها : sahaair.com
پرواز به saha-seats
پرواز به saha-plane
پرواز به saha-crew