• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

سان اکسپرس SunExpress

پرواز به sunExpress-logo

سان اکسپرس هواپیمایی ارزان قیمت ترکیه، حاصل سرمایه گذاری مشترک شرکت های ترکیش ایرلاینز و لوفت هانزا است. این ایرلاین در سال 1989 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون به عنوان ایرلاینی مجهز و ایمن در اروپا شناخته شده و موقعیت خود را در این قاره گسترش داده است. سان اکسپرس روزانه به 52 مقصد در اروپا، آسیا و آفریقای شمالی پروازهای مستقیم دارد. پروازهای این ایرلاین از 21 فرودگاه ترکیه و بیش از 15 فرودگاه آلمان به سراسر جهان انجام می شود. در حال حاضر سان اکسپرس بیش از 1200 پرواز در هفته انجام می دهد. اما قصد دارد سهم بازار خود را افزایش دهد و تعداد پروازهای خود را به بیش از 80 مقصد در ترکیه و 20 کشور در اروپا و آفریقای شمالی افزایش دهد. دفتر اصلی سان اکسپرس در آنتالیا قرار دارد و فرودگاه های آنتالیا و عدنان مندرس ازمیر قطب های اصلی آن محسوب می شوند. در حال حاضر سان اکسپرس با بیش از 4000 پرسنل بزرگترین شرکت خصوصی آنتالیا محسوب می شود. همچنین سان اکسپرس دارنده گواهینامه‌هایی مانند ایزو 9001( مدیریت کیفیت)، ایزو 10002( رضایت مشتری و رسیدگی به شکایات)، ایزو 14001( مدیریت زیست محیطی)،OHSAS 18001 ( مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای) و ایزو 27001 ( مدیریت امنیت اطلاعات) می‌باشد.

راهنمای خرید بلیط پرواز سان اکسپرس

برای خرید آنلاین بلیط پرواز سان اکسپرس، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای سان اکسپرس برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای سان اکسپرس ، انواع بلیط ارزان سان اکسپرس و بلیط لحظه آخری سان اکسپرس نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط سان اکسپرس را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز سان اکسپرس بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز سان اکسپرس

دریافت آنلاین کارت پرواز در پروازهای بین المللی سان اکسپرس از 24 ساعت تا 1 ساعت قبل از پرواز از فرودگاه های ترکیه و از 24 ساعت تا 3.5 ساعت قبل از پرواز از سایر فرودگاه‌ها امکان پذیر است. همچنین برای پروازهای داخلی مسافران می توانند کارت پرواز را تا 45 دقیقه قبل از پرواز به صورت آنلاین دریافت کنند.

کلاس های پروازی هواپیمایی سان اکسپرس

  سان اکو

در این سرویس با پکیج پذیرایی ساده از مسافران پذیرایی می‌شود.

  سان کلاسیک

پکیج پذیرایی این سرویس شامل ساندویچ، شکلات و نوشیدنی های غیرالکلی می‌باشد.

  سان پرمیوم

در این سرویس با غذاهای گرم و با کیفیت و یک نوشیدنی به انتخاب خود مشتری از مسافران پذیرایی می‌شود.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی سان اکسپرس

هواپیمایی سان اکسپرس در برنامه پروازی خود پروازهای خارجی مرتبی را به تهران دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای سان اکسپرس را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. پروازهای خارجی سان اکسپرس، عبارتند از :

پروازهای داخلی هواپیمایی سان اکسپرس

هواپیمایی سان اکسپرس در برنامه پروازی خود پروازهای داخلی زیادی را به شهرهای ترکیه دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای سان اکسپرس را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای داخلی سان اکسپرس، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی سان اکسپرس

سان اکسپرس برای حفظ ایمنی و راحتی مسافران،‌ وزن کیف دستی قابل حمل به داخل کابین را حداکثر 8 کیلوگرم و ابعاد آن را 55* 40* 23 در نظر گرفته است.  

پذیرش بار مجاز هواپیمایی سان اکسپرس

در پروازهای بین المللی هر مسافر مجاز به حمل یک چمدان از وزن 20 تا 40 کیلوگرم برای کلاس های پروازی متفاوت می باشد. میران بار مجاز در کلاس پروازی سان اکو 20 کیلوگرم،‌سان کلاسیک 25 کیلوگرم و سان پرمیوم 40 کیلوگرم می‌باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی سان اکسپرس

ناوگان هوایی سان اکسپرس با 75 فروند هواپیما خدمات رسانی می‌کند. این ایرلاین یکی از مدرن‌ترین ناوگان‌ها را در سراسر اروپا دارد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  بوئینگ B737-800
  ایرباس A330-200

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی سان اکسپرس

 • نام ایرلاین : سان اکسپرس
 • کد XQ :IATA
 • سال تاسیس: 1989
 • مقر اصلی: آنتالیا،‌ترکیه
 • وب سایت هواپیمایی سان اکسپرس : sunexpress.com/en
پرواز به sun-express-seats
پرواز به sun-express-food
پرواز به sun-express-plane