• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

تفتان ایر Taftan Air

پرواز به taftan-logo

شرکت هواپیمایی تفتان در سال 1381 در منطقه آزاد تجاری و صنعتی چابهار و با هدف رشد و توسعه فرهنگی و اقتصادی استان سیستان و بلوچستان آغاز به کار کرد. هواپیمایی تفتان در طی دوران کاری خود فراز و نشیب‌های زیادی را طی کرده است. این ایرلاین کار خود را با 2 هواپیمای فوکر شروع کرد و قصد تجیهیز ناوگان خود را داشت اما هنوز مدت زمان زیادی از تاسیس این شرکت هواپیمایی نگذشته بود که به علت مشکلاتی فعالیت آن متوقف گردید. مدت‌ها نامی از این شرکت هواپیمایی برده نمی‌شد تا اینکه مجددا در سال 1391 با واگذاری شرکت به سرمایه گذار جدید، این شرکت جانی دوباره گرفت و دوباره آغاز به کار کرد. شرکت هواپیمایی تفتان در حال حاضر با 5 فروند هواپیما به کار خود ادامه می‌دهد و قطب اصلی آن در منطقه آزاد چابهار قرار دارد. نکته جالب در مورد هواپیمایی تفتان پوشش مهمانداران آن است. تفتان ایر در جهت گسترش فرهنگ ایرانی از لباس های محلی جنوب کشورمان برای پوشش مهمانداران خود استفاده کرده است،‌که به شدت مورد استقبال مردم و جامعه هواییکشورمان قرار گرفته است. در حال حاضر تفتان ایر پروازهای خود را در مسیر تهران- زاهدان و بالعکس آغاز کرده است.

راهنمای خرید بلیط پرواز تفتان ایر

برای خرید آنلاین بلیط پرواز تفتان ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای تفتان ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای تفتان ایر ، انواع بلیط ارزان تفتان ایر و بلیط لحظه آخری تفتان ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط تفتان ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز تفتان ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز هواپیمایی تفتان

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی تفتان وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی تفتان

 کلاس اکونومی

هواپیمایی تفتان فقط دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی می‌باشد.

PHOTOS

پذیرش بار مجاز هواپیمایی تفتان

طبق قوانین شرکت هواپیمایی تفتان، مسافر مجاز به حمل بار همراه و غیر همراه، به میزان مندرج در بلیط بوده و حمل هر گونه بار با وزن مازاد، در صورت امکان حمل به تشخیص این شرکت هواپیمایی، با پرداخت هزینه اضافه بار و بر طبق شرایط و رویه های جاری شرکت صورت می گیرد.

ناوگان هوایی هواپیمایی تفتان

در حال حاضر تعداد 5 فروند هواپیما در ناوگان هوایی تفتان موجود است

از جمله ناوگان هوایی تفتان ایر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 3 فروند بوئینگ MD
 دو فروند فوکر 50

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی تفتان

 • نام ایرلاین: تفتان
 • کد TF :IATA
 • سال تاسیس: 1381
 • مقر اصلی: چابهار، ایران
 • وب سایت هواپیمایی تفتان : taftanair.com/home/Index
پرواز به taftan-plane
پرواز به taftan-crew
پرواز به taftan-seats