• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

بوتا Buta Airways

پرواز به Buta-logo

بوتا ایرویز، ایرلاین ارزان قیمت جمهوری آذربایجان و بخشی از شرکت هوایی آذربایجان ایرلاینز است. بوتا ایرویز شرکت هواپیمایی نوپایی است که در دسامبر 2016 تاسیس شد و در سپتامبر 2017 فعالیت خود را آغاز کرد. دفتر مرکزی بوتا ایرویز در باکو، واقع در جمهوری آذربایجان است، و قطب اصلی آن در فرودگاه بین المللی حیدر علی اف قرار دارد. این شرکت هواپیمایی به 10 مقصد بین المللی پرواز دارد، و پروازهای آن از فرودگاه های باکو و گنجه به مقاصد نزدیک است. از جمله مقاصد بین المللی بوتا ایرویز می توان به ایران، روسیه، ترکیه، اوکراین، گرجستان و بلغارستان اشاره کرد. از زمان تاسیس بوتا ایرویز، این شرکت هواپیمایی تقاضای زیادی از طرف مردم جمهوری آذربایجان و دیگر کشورها داشته است. به طوریکه پروازهای این ایرلاین به مقاصد اصلی کمتر از 85 درصد نبوده است.

راهنمای خرید بلیط پرواز بوتا ایرویز

برای خرید آنلاین بلیط پرواز بوتا ایرویز، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای بوتا ایرویز برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای بوتا ایرویز ، انواع بلیط ارزان بوتا ایرویز و بلیط لحظه آخری بوتا ایرویز نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط بوتا ایرویز را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز بوتا ایرویز بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز بوتا ایرویز

دریافت آنلاین کارت پرواز بوتا ایرویز، تا 48 ساعت قبل از پرواز امکان پذیر است. مسافران می توانند از بلیط خود در منزل یا کیوسک فرودگاه پرینت بگیرند، یا بلیط را به دستگاه تلفن همراه خود ارسال کنند. همچنین می توانند کارت پرواز را در تلفن همراه خود و از طریق ایمیل یا اس ام اس دریافت کنند.

کلاس های پروازی هواپیمایی بوتا ایرویز

هواپیماهای آذربایجان ایرلاینز دارای دو کلاس بیزنیس (تجاری) و اکونومی (عادی) هستند.

PHOTOS

بار دستی مجاز هواپیمایی بوتا ایرویز

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای بوتا ایرویز با توجه به نرخ پروازی متفاوت است. بلیط هایی که به نرخ اقتصادی خریداری می شوند، شامل حمل بار دستی رایگان نمی شوند. در خریداری بلیط های استاندارد، حمل بار دستی با پرداخت هزینه قابل قبول خواهد بود. در صورت پرداخت هزینه در حمل بارهای دستی که وزن نامحدودی دارند، مسافر فقط مجاز به حمل حداکثر سه چمدان به اندازه حداکثر 110 سانتی متر هستند.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی بوتا ایرویز

پذیرش بار مجاز در پروازهای بوتا ایرویز با توجه به نرخ پروازی متفاوت است. بلیط هایی که به نرخ اقتصادی خریداری می شوند، شامل حمل بار رایگان نمی شوند. در خرید بلیط های استاندارد، حداکثر وزن بار مجاز 10 کیلوگرم و حداکثر اندازه چمدان 158 سانتی متر است. در صورت پرداخت هزینه در حمل بارها، مسافر مجاز به حمل حداکثر 3 چمدان به وزن حداکثر 23 کیلوگرم، و اندازه 158 سانتی متر می باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی بوتا ایرویز

ناوگان هوایی بوتا ایرویز را هواپیماهای راحت و مدرن امبرائر E190 تشکیل می دهند. این هواپیماهای جدید و قابل اعتماد با صندلی های راحت، فضای پای کافی، و صندوق های بالای سر بزرگ و جادارِ مخصوص چمدان دستی تجهیز شده اند. از آنجایی که مقاصد هواپیمایی بوتا ایرویز در حال افزایش است، این ایرلاین سفارش خرید هواپیماهای جدید را در دستور کار خود دارد. ناوگان هوایی بوتا ایرویز در حال حاضر شامل 8 هواپیمای امبرائر 190E می باشد.

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی بوتا ایرویز

 • نام ایرلاین: بوتا ایرویز
 • کد TBA :IATA
 • سال تاسیس: 2016
 • مقر اصلی: باکو، جمهوری آذربایجان
 • وب سایت هواپیمایی بوتا ایرویز: www.butaairways.az
پرواز به buta-food
پرواز به buta-plane
پرواز به buta-seats