• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

ایزی جت easyJet

پرواز به easyjet-logo

ایزی جت، ایرلاین ارزان قیمت بریتانیایی است که مقر اصلیش فرودگاه لوتون لندن است. این ایرلاین به بیش از 30 کشور در جهان پرواز می‌کند. مقاصد پروازی معروفی همچون کپنهاگ، پاریس و برلین نیز در میان مقاصد پروازی پرطرفدار ایزی جت قرار دارند. این ایرلاین، یکی از بزرگترین ایرلاین‌های ارزان‌قیمت (Low-cost) است که ناوگان بزرگی با بیش از 200 هواپیما دارد؛ ناوگانی که از هواپیماهای قدرتمند ایرباس و بوئینگ تشکیل شده است. اگرچه فرودگاه لوتون لندن فرودگاه اصلی ایزی جت است اما فرودگاه‌های دیگری همچون کوتویک لندن، بیستول و مالپنسا میلان نیز جز فرودگاه‌های ثانویه این ایرلاین به شمار می‌روند.

راهنمای خرید بلیط پرواز ایزی جت

برای خرید آنلاین بلیط پرواز ایزی جت، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ایزی جت برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای ایزی جت ، انواع بلیط ارزان ایزی جت و بلیط لحظه آخری ایزی جت نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط ایزی جت را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز ایزی جت بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز ایزی جت

مسافران ایرلاین ایزی جت، باید به صورت آنلاین چک این کنند و کارت پرواز خود را آنلاین دریافت کنند. در غیر این صورت، برای دریافت کارت پرواز به صورت حضوری باید هزینه اضافه‌ای در فرودگاه بپردازند. چک این آنلاین ایزی جت از 30 روز قبل از پرواز شروع می‌شود و تا دو ساعت قبل از پرواز ادامه دارد. دریافت آنلاین کارت پرواز، هم از طریق سایت ایزی جت و هم از طریق اپلیکیشن موبایل (برای اندروید و iOS) امکان‌پذیر است.

کلاس های پروازی هواپیمایی ایزی جت

  ایزی جت پلاس

مسافرانی که بلیط ایزی جت پلاس را خریداری کرده‌اند می‌توانند هم از صندلی‌های استاندارد، هم از صندلی‌های ردیف‌های 2 تا 6 و هم از صندلی‌هایی که فضای بیشتری برای جای پا دارند، انتخاب کنند.

  فلکسی تیکت

در این نوع بلیط، مسافران می‌توانند صندلی‌های کنار پنجره، صندلی‌های بخش وسط و صندلی‌های کنار راهرو را انتخاب کنند. برای مسافران این نوع بلیط همچنین امکان انتخاب صندلی‌های ردیف 2 تا 6 (در بعضی هواپیماها ردیف‌های 2 تا 5) نیز فراهم است.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی ایزی جت

هواپیمایی ایزی جت در برنامه پروازی خود پروازهای خارجی زیادی را به شهرهای اروپا دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای داخلی اروپا از ایزی جت را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای خارجی ایزی جت، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی ایزی جت

بار دستی مجاز در پرواز با ایزی جت یک قطعه برای هر نفر است و ابعاد این بار (شامل چرخ ها، دسته و یا سایر اجزا) نباید از 56 در 45 در 25 سانتی متر بیشتر باشد. محدودیت وزنی برای بار همراه مسافر در سفر با ایرلاین ایزی جت وجود ندارد. مسافرانی که بلیط های ایزی جت پلاس، فلکسی فیر، آپ فرانت یا اکسترا لگ روم را خریداری کرده‌اند می‌توانند بار اضافه‌ای همراه خود به کابین ببرند. ماکزیمم ابعاد بار اضافه مجاز 45 در 36 در 20 سانتی متر است. هر بار دستی دیگری که خارج از محدودیت‌های مجاز ایرلاین ایزی جت باشد نیازمند پرداخت هزینه بیشتر است.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی ایزی جت

مسافران باید برای حمل بار در پروازهای ایزی جت هزینه اضافه‌ای پرداخت کنند. ابعاد بار آنها (شامل مجموع طول، عرض و ارتفاع) نباید بیشتر از 275 سانتیمتر باشد و وزن آن نیز نباید از 20 کیلوگرم بیشتر شود. در صورتی که مسافران بار بیشتری داشته باشند باید هزینه اضافه‌تری پرداخت کنند و اگر این هزینه را قبل از ورود به فرودگاه پرداخت نکنند هزینه باز هم بیشتر می‌شود.

ناوگان هوایی هواپیمایی ایزی جت

ایرلاین ایزی جت تنها از هواپیماهای با سایز متوسط ایرباس استفاده می‌کند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A319
  ایرباس A320سایر اطلاعات درباره هواپیمایی ایزی جت

 • نام ایرلاین: متن
 • کد U2 :IATA
 • سال تاسیس: 1995
 • مقر اصلی: لندن
 • وب سایت هواپیمایی ایزی جت : www.easyjet.com
پرواز به easyjet
پرواز به easyjet-cabin-
پرواز به easyjet