• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

اُنور Onur Air

پرواز به OnurAir-logo

اُنور ایر ( اونور ایر) یکی از ایرلاین‌های ارزان قیمت ترکیه است که دفتر مرکزی آن در فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول قرار دارد. انور ایر در 14 اپریل 1992 تاسیس شده است و امسال بیست و هفتمین سال تاسیس خود را جشن می‌گیرد. اُنور ایر اولین ایرلاین خصوصی است که کار خود را با پروازهای داخلی شروع کرد و بعدها بنا به درخواست مشتریان برای راه اندازی پروازهای خارجی ارزان قیمت به دو صورت سیستمی و چارتر از سال 2003 اقدام به گسترش پروازهای خارجی خود کرد. اُنور ایر در حال حاضر با 1668 پرسنل و 30 فروند هواپیما به کار خود ادامه می‌دهد. این ایرلاین به 14 مقصد داخلی و بیش از 120 مقصد بین‌المللی پروازهای سیستمی و 25 کشور پروازهای چارتری دارد. از سال 1992 انور ایر بیش از 100 میلیون مسافر را در امنیت کامل جابجا کرده است. انور ایر در طول تاریخ کاری خود هر سال رشد به‌سزایی داشته است و همواره در حال رشد و افزایش استانداردهای خود بوده است. انور ایر در ابتدا کار خود را با اجاره هواپیماهای ایرباس آغاز کرد و در حال حاضر 30 فروند هوپیما در ناوگان خود دارد.

راهنمای خرید بلیط پرواز انور ایر

برای خرید آنلاین بلیط پرواز انور ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای انور ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای انور ایر ، انواع بلیط ارزان اونور ایر و بلیط لحظه آخری انور ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط انور ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز انور ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز انور ایر

دریافت آنلاین کارت پرواز در پروازهای بین المللی اونور ایر از 24 ساعت تا 3 ساعت قبل از پرواز امکان‌پذیر است. همچنین مسافرانی که چک- این خود را به صورت آنلاین انجام داده اند، اگر چمدانی برای تحویل دادن به باجه فرودگاه ندارند،‌ حداقل 90 دقیقه قبل از پرواز باید در گیت‌های خروجی حضور داشته باشند.

کلاس های پروازی هواپیمایی انور ایر

 کلاس پروموشن انور ایر
  ‌کلاس ‌فلکسیبل انور ایر
  کلاس پرمیوم فلکس انور ایر
PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی انور ایر

هواپیمایی انور ایر در برنامه پروازی خارجی خود پروازهای منظمی را بین شهرهای ترکیه و برخی شهرهای اروپایی دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط این پروازهای داخلی و خارجی انور ایر را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای داخلی و خارجی انور ایر، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی انور ایر

مسافران در پروازهای اونور ایر می‌توانند یک کیف دستی حداکثر به وزن 8 کیلوگرم و به ابعاد 25* 45* 56 با خود به داخل کابین ببرند.  

پذیرش بار مجاز هواپیمایی انور ایر

میزان بار مجاز در پروازهای بین‌المللی اونور ایر در هر سه کلاس پروازی 20 کیلوگرم برای پروازهای بین المللی و 15 کیلوگرم برای پروازهای داخلی می‌باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی انور ایر

انور ایر در حال حاضر 30 فروند هواپیمای ایرباس را در ناوگان خود دارد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A330
  ایرباس A321
  ایرباس A320

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی انور ایر

 • نام ایرلاین : انور ایر
 • کد 8Q :IATA
 • سال تاسیس: 1992
 • مقر اصلی: استانبول،‌ترکیه
 • وب سایت هواپیمایی انور ایر: onurair.com/tr
پرواز به onurair-plane
پرواز به onurair-food
پرواز به onurair-seats