• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

اترک Atrak

پرواز به atrak-logo

شرکت هواپیمایی اترک یکی از جوانترین ایرلاین‌های کشور است. این شرکت در سال 1391 با اخذ کلیه مجوزهای داخلی و بین‌المللی رسما آغاز به کار کرد. هواپیمایی اترک با توجه به سیاست‌های کلان شرکت، برای ناوگان خود هواپیماهای ایرباس را برگزید و نسبت به خرید 4 فروند از این هواپیماها اقدام کرد. در هواپیمایی اترک ایمنی پروازها همواره اولویت اصلی این شرکت بوده است. در همین راستا هواپیمایی اترک در صدد جذب بهترین های صنعت هوانوردی ایران بوده است و استفاده از کادر پروازی متخصص را سرلوحه کار خود قرار داده است. قطب اصلی هواپیمایی اترک فرودگاه بجنورد و فرودگاه مهرآباد است. همچنین فرودگاه‌های مشهد و کیش شهرهای کانونی آن محسو می‌شوند. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی نیز در اکباتان تهران واقع شده است. در حال حاضر تمامی پروازهای این شرکت هواپیمایی داخلی بوده و به شهرهای تهران، بجنورد، مشهد،‌ اهواز، کرمانشاه، آبادان، قشم، کیش و اصفهان پرواز دارد.

راهنمای خرید بلیط پرواز اترک

برای خرید آنلاین بلیط پرواز اترک، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای اترک برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای اترک ، انواع بلیط ارزان اترک و بلیط لحظه آخری اترک نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط اترک را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز اترک بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز اترک

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی کیش ایر وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی اترک

  بیزینس کلاس

در این کلاس پروازی هواپیمایی اترک،  برای آرامش و راحتی مسافران فضای کافی میان صندلی‌ها به همراه تنظیمات صندلی در نظر گرفته شده است. همچنین مهمانداران این کلاس پروازی منتخبی از بهترین‌ها هستند و تمامی دوره‌های آموزشی برای خدمت در این بخش را پشت سر گذاشته‌اند. در بخش پذیرای این بخش نیز با بهره‌گیری از یکی از مجهزترین ساختمان‌های کترینگ، سرویسی ویژه همراه با انتخاب غذاهای ایرانی و بین‌المللی و انواع نوشیدنی برای مسافران در نظر گرفته شده است.

  اکونومی کلاس

این کلاس پروازی هواپیمایی اترک با فضای صندلی بیشتر نسبت به کلاس اکونومی بسیاری شرکت‌های هواپیمایی دیگر احساس آرامش و راحتی را برای مسافران خود به ارمغان می‌آورد. همچنین مسافران در این کلاس پروازی علاوه بر برخورداری از پذیرایی مطلوب قادر به انتخاب نوشیدنی دلخواه خود خواهند بود.

PHOTOS

پذیرش بار مجاز هواپیمایی اترک

در پروازهای داخلی هواپیمایی اترک وزن بار مجاز رایگان برای مسافران ۲۰ کیلوگرم است.

ناوگان هوایی هواپیمایی اترک

در حال حاضر تعداد 5 فروند هواپیما در ناوگان هوایی اترک موجود است، که عبارتند از :

 3 فروند بوئینگ MD
 2 فروند فوکر 50


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی اترک

 • نام ایرلاین: اترک
 • کد AK :IATA
 • سال تاسیس: 1391
 • مقر اصلی: بجنورد، ایران
 • وب سایت هواپیمایی اترک : atrakair.com
پرواز به atrak-services
پرواز به atrak-seats
پرواز به atrak-plane